מפגש פורום - פרטים בבקשה

אני מניח שסגרנו על ה15, נכון? ג'ון - אתה יכול לפרסם בבקשה הוראות הגעה לביתך? או לפחות דרך פרטית ליצור איתך קשר לקבל פרטים כאלה? תודה, אלון

בחיי שאני מצטער , אבל...

קיבלתי דחיה להגשת עבודה ע-נ-ק-י-ת בדיוק ביומיים (שלא חשבתי שאקבל) ומועד ההגשה הוא ה-15 לחודש, עד השעה 20:00 . אני ממש מצטער, אבל אני לא רוצה לקחת סיכון ולא להיות מסוגל לארח. לכן, לצערי הרב , נאלץ להפגש אצלי במועד אחר (שבוע אחרי זה ? ) sorry ג'ון

אז אפשר להתמקם אצלי כבר ביום חמישי אם תרצו,מפגש מורחב של 2 לילות ושלושה ימים מלאי כיף.מה דעתכם?אם זה לא יותר מידיי בשבילכם

נהדר - רק תפרסמי פרטים

איך מגיעים איזה אוטובוסים מגיעים שעות תנאים מגבילים וכו'... supermaya נביאת שקר

בחיי שאני מצטער , אבל...

קיבלתי דחיה להגשת עבודה ע-נ-ק-י-ת בדיוק ביומיים (שלא חשבתי שאקבל) ומועד ההגשה הוא ה-15 לחודש, עד השעה 20:00 . אני ממש מצטער, אבל אני לא רוצה לקחת סיכון ולא להיות מסוגל לארח. לכן, לצערי הרב , נאלץ להפגש אצלי במועד אחר (שבוע אחרי זה ? ) sorry ג'ון

נאחס :-( בהצלחה!

אז אפשר להתמקם אצלי כבר ביום חמישי אם תרצו,מפגש מורחב של 2 לילות ושלושה ימים מלאי כיף.מה דעתכם?אם זה לא יותר מידיי בשבילכם

הממ... לא נראה לי שאני אטריח את עצמי עד נאות אפקה בשביל מסיבת פיג'מות...

נאחס :-( בהצלחה!

תודה

הכל יכול (אולי) להיות מצויין, אם רק תחליטו כולכם בדיוק מה אנחנו עושים ומתי...

איפה מג'נור כשצריך אותו?

ותתנו התראה של יותר מיום יומים לפני כי צריך לראות איחך מגיעים לפרבר של הגהנום זה יתרחש בו

הממ... לא נראה לי שאני אטריח את עצמי עד נאות אפקה בשביל מסיבת פיג'מות...

זה לא מסיבת פיגמות,זה מיפגש פורום ואני ואורי באנו כל הדרך לארד בשבילך,למה אתה לא יכול לעשדות אותו דבר בשבילי?באת למפגש אצל אורי והוא ואני לא גרים רחוק כלכך אחד מהשני

טופ, די, זה מתחיל להיות מטופש.

אם אני חייב להיכנס לזה אני אכנס לזה. אף אחד לא בא עד ערד בשביל העיניים היפות שלי. אנשים הגיעו לערד בשביל א. השמיים המדהימים. ב. _מפגש פורום_. כל דבר שמותחים אותו מעבר ליום אחד יהפוך בהכרח למסיבת פיג'מות דביקה, לא למפגש _פורום_, עם אנשים _מהפורום_ בנושאי _הפורום_. נכון, באתי למפגש שהיה אצל אורי. ועד היום אני מצטער על זה. חוצמזה, לאורי היה לי טרמפ חד פעמי, שאני בספק שיהיה לי גם לבית שלך. תהנו. באמת. אבל אני לא מתכוון להטריח את עצמי. אדיוס, אלון

ילדים, לא לריב. (הדיון נמשך בפנים ההודעה. לא תקראו, לא תדעו.)

אוקיי, אתם מעמידים את כישורי האירגון שלי במבחן מעניין. למרות שאני כבר יכול לראות שניים-שלושה פתרונות: א. נשלב את שני המפגשים. אנו נתחיל ביום חמישי בשעה מוקדמת למדי (12:00-13:0) בביתה של טל. לקראת הערב אלה מהנוכחים אשר לא רוצים להשאר יעזבו, בעוד השאר ימשיכו ללילה ויום שישי משעשעים ומדהימים. ב. נמשיך במתכונת הקיימת, אלא שבמקום ביתו של ג'ון נגיע לביתה של טל. (אופציה שכבר עוררה התנגדות, כפי הבנתי) ג. המפגש הקצר נערך בביתה של טל, הארוך עובר לבית של מישהו אחר. (שלי, למשל ריק מאדם כרגע.) ד. להיפך, המפגש הקצר נערך במקום אחר (קניון כלשהו בתל אביב), ויש מפגש של יומיים אצל טל. בערב יום שלישי תנתן הודעה עם החלטה סופית. הצביעו כל עוד אתם יכולים. מג'נור, צאו מהמתח, "המארגן" בשטח. נ.ב.: אם אתם צפים לראות אותי, תצפו לקבל גם את שני האחיינים שלי. נ.נ.ב.: אלון, מאזור תל אביב, בעיקרון תוכל לקבל טרמפים מכמה וכמה אנשים.

א:תודה באמת על זה שאני חשובה לך כלכך,ב:זה היה מפגש פורום ואתה לא חייב להשאר לכל הימיים והיחס שלךל אלי,החוסר כבוד שלך מאוד פוגע בי!חשבתי שאנחנו ידידים

the say that the eyes are the gate to the a soul and that if you looked deaply eanogh in to someone's eye u could see his soul reflects in them.THIS EYES WERE COLD,BLENK AND LIFELESScted in them.

א:תודה באמת על זה שאני חשובה לך כלכך,ב:זה היה מפגש פורום ואתה לא חייב להשאר לכל הימיים והיחס שלךל אלי,החוסר כבוד שלך מאוד פוגע בי!חשבתי שאנחנו ידידים

*rolls his eyes*

אמרתי משהו עליך בהדועה ההיא? לא נראה לי. הזכרתי אפילו את השם שלך? לא נראה לי. בסך הכל אמרתי, שנראה לי שאני לא אהנה שם, ובגלל זה אני לא מתכוון להגיע. אדיוס, אלון מאוכזב
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מועדון החברים
בחר
בחר