אנשים, בקשר למפגש, אני צריך פרטים...

איפה בסופו של דבר? מתי, ואיך אפשר להגיע? ז"א הבנתי שמדובר בכמה שעות אצל תום ביום חמישי, ואח"כ יומיים (לילה אחד), או אצל טל או אצל מג'נור... הבנתי נכון, עד כמה? ובאילו שעות מדובר? וקצת הבהרות על היום חמישי הזה אצל תום, נהיה אצלו כמה שעות, ואז נחזור לבתים שלנו ואז נחזור לפגישה הארוכה? על מה בדיוק מדובר. אם אתם רוצים שאני אפנה אליכם בטל'- אז מי שיודע את הפרטים שיגיד לי שאני יכול לפנות אליו, כי גם לא ממש הבנתי מי יודע את הפרטים. אני רק יודע שאני ועוד כמה פשוט לא יודעים אותם. בתודה מראש נמרוד ייבין נ.ב- אם אף-אחד לא יודע עוד את הפרטים, אז ראו הודעה זו כלא רלוונטית. אבל אז, 'אף-אחד' לפחות תגיד לי שאתה עוד לא יודע את הפרטים, בשביל שאני לא אשאל שנית לחינם.

אני עדיין מציע אצלי ב-15/8

גר לבדי (עם שני חתולים) בדירה בגבעתיים. אם תחליטו שזה מה שאתם רוצים - רק תודיעו.

אני מציאה שנעבור כולם ביחד אלי ישר אחרי המפגש,אני בודדה לבד בבית ואצל תדי עד כבר היינו

אני עדיין מציע אצלי ב-15/8

גר לבדי (עם שני חתולים) בדירה בגבעתיים. אם תחליטו שזה מה שאתם רוצים - רק תודיעו.

לפיכך, ולפי הודעות נוספות, הריני להציג תסריט הבא לשיפותכם:

נתחיל בביתו של מר אלוני בסביבות 3-4-5 בצהריים, נעשה מפגש של 4-5-"כמה שתרצו (ובעל הבית ירשה" שעות. מכאן מי שאינו מתכוון להגיע למפגש מוזמן לחזור ישירות הביתה. לאלה שכן, ישנן שתי אופציות: תשנו את הלילה בביתכם ותחזרו למחרת, או שניסע ישירות לטל ונהפוך את המפגש לדו-לילי. (אלא אם כן, כמובן, טל סתם זרקה את ההודעה הזאת ואז אני סתם נראה אידיוט. :-) )

לדעתי זה יהיה ביזבוז לחזור הביתה ואז יום אחרי לבוא אלי, אפשר לבוא אלי ישר משם.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מועדון החברים
בחר
בחר