הבא נסכם אם כן:

יום חמישי(15.8.02): מפגש של כמה שעות בביתו של מר אלוני. החדשים, החוששים והביישנים נצלו את ההזדמנות להכירנו מבלי להתחייב ליותר מדי. שישי/שבת(17.8.02-16): PAR-TAY!!!!!!! :-) המפגש שכבר הספיק להפוך רגיל בפורומינו: יומיים של משחקים, שיחות, ספרים ועוד. בואו בהמוניכם. פרטים יותר מדויקים כפי שיסוכמו.

אויש איתכם...

החמש עשרה זה דימוןקון (כן, אני טמבל. תכו אותי) וזו ההזדמנות החד שנתית שלי להרוס יומיים שלמים לשמונה אנשים, וכן, אני יודע שבמפגש הפורום יש לי הזדמנות להרוס לתשעה אנשים שלושה ימים, אבל זה לא אותו הדבר. אאאררררררגגג... טוב, אם זה יצליח יתכן שתתנחלו אצלו עוד פעם ואז אני אוכל להגיע... סאני נמרוד, אני מצטער.

זה בסדר איש, נשמח לקבל את המהות ההרסנית שלך יום למחרת.. עכשיו אני צריך רק ליצור קשר עם מביני דבר...

ולראות לאיפה אני בא ביום חמישי... ואם אני לא בא רק בשישי שבת- וגם אז לאן.

I have no idea what are you thinking about, and I certainly don't wanna know...

אבל כמו תמיד, ביתי פתוח בפניכם לרווחה. גבע.

איך הבית שלך פתוח אם תהיה בקורס ההוא?

אויש איתכם...

החמש עשרה זה דימוןקון (כן, אני טמבל. תכו אותי) וזו ההזדמנות החד שנתית שלי להרוס יומיים שלמים לשמונה אנשים, וכן, אני יודע שבמפגש הפורום יש לי הזדמנות להרוס לתשעה אנשים שלושה ימים, אבל זה לא אותו הדבר. אאאררררררגגג... טוב, אם זה יצליח יתכן שתתנחלו אצלו עוד פעם ואז אני אוכל להגיע... סאני נמרוד, אני מצטער.

איפה הכנס הזה?אולי נלך כולם ביחד?

I have no idea what are you thinking about, and I certainly don't wanna know...

אבל כמו תמיד, ביתי פתוח בפניכם לרווחה. גבע.

גם בייתי, ובייתי ריק לחלוטין(חוץ מכלבה כתומה וחברותית)

גבירותיי ורבותיי, יקיריי ויקירותיי, שחקניי ושחקניותיי!!!

הרייני להכריז על מפגש פורום נוסף. שריינו לעצמכם את ה- 16-17 לספטמבר, כי אי-אז נחגוג, נשיר ונרקוד לצלילי המפגשומאניה. (המיקום כרגע לא קבוע: יכול ונתאסף בביתה של טל, יכול ואי-מי אחר יציע לנו את ביתו. במקרה חירום תמיד נוכל לנצל את ביתי.) שישו ושמחו, מג'נור, מפגשים בע"ם.

אמנם לא *נורא* פעילה פה בפורום והכל...

אבל אני אשמח להציע את הבית שלי למפגש, למרות שנראה לי שמקום זה לא מה שחסר... בתקווה שאמא שלי תשבר הפעם....

Hey Mejnor, are you thinking what I'm thinking?

I most certainly am not!!!!!!

you're aging...

or at least starting to act like a human being. how dissapointing *LOL*
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מועדון החברים
בחר
בחר