גבירותיי ורבותיי, יקיריי ויקירותיי, שחקניי ושחקניותיי!!!

הרייני להכריז על מפגש פורום נוסף. שריינו לעצמכם את ה- 16-17 לספטמבר, כי אי-אז נחגוג, נשיר ונרקוד לצלילי המפגשומאניה. (המיקום כרגע לא קבוע: יכול ונתאסף בביתה של טל, יכול ואי-מי אחר יציע לנו את ביתו. במקרה חירום תמיד נוכל לנצל את ביתי.) שישו ושמחו, מג'נור, מפגשים בע"ם.

ההודעה מועברת מפורום ראשי לפורום קהילה בשל תוכנה .

נתתי כמה ימים כדי שההודעה תתפוס אולי יותר תגובות ולכן השארתי אותה כאן בפורום ראשי, ועכשיו אני מעביר אותה לפורום קהילה שם מקומה ולשם נועדה. אסף פובונזק מנהל פורום פנטסיה ומשחקי-תפקידים

שאלה (נכון מפתיע?)

שאלה שעלה לנמרוד ולי בנוגע לימים בהם שוהים אצל אלוני. מהם התאריכים והימים בהם נשתלט על ביתו והאם הוא ישרוד את זה?

אני מציע את יום חמישי - 15.8

כדי להשתלט לי על הבית (למרות שאני לא חושב שהחתולה תסכים...) חוץ מזה, זה די ברור שאני לא אשרוד . לכן ההצעה היא למפגש חד-יומי. אז מה אומרים ? 15.8 יום חמישי, מפגש פורום חד-יומי, בגבעתיים ? ג'ון

הבא נסכם אם כן:

יום חמישי(15.8.02): מפגש של כמה שעות בביתו של מר אלוני. החדשים, החוששים והביישנים נצלו את ההזדמנות להכירנו מבלי להתחייב ליותר מדי. שישי/שבת(17.8.02-16): PAR-TAY!!!!!!! :-) המפגש שכבר הספיק להפוך רגיל בפורומינו: יומיים של משחקים, שיחות, ספרים ועוד. בואו בהמוניכם. פרטים יותר מדויקים כפי שיסוכמו.

יש דמון קון (ל"ת)

לפת

הבא נסכם אם כן:

יום חמישי(15.8.02): מפגש של כמה שעות בביתו של מר אלוני. החדשים, החוששים והביישנים נצלו את ההזדמנות להכירנו מבלי להתחייב ליותר מדי. שישי/שבת(17.8.02-16): PAR-TAY!!!!!!! :-) המפגש שכבר הספיק להפוך רגיל בפורומינו: יומיים של משחקים, שיחות, ספרים ועוד. בואו בהמוניכם. פרטים יותר מדויקים כפי שיסוכמו.

sababa

שאלה (נכון מפתיע?)

שאלה שעלה לנמרוד ולי בנוגע לימים בהם שוהים אצל אלוני. מהם התאריכים והימים בהם נשתלט על ביתו והאם הוא ישרוד את זה?

חי יש בית ריק,למה לבזבז הזדמנות פז שכזו?

אני מציע את יום חמישי - 15.8

כדי להשתלט לי על הבית (למרות שאני לא חושב שהחתולה תסכים...) חוץ מזה, זה די ברור שאני לא אשרוד . לכן ההצעה היא למפגש חד-יומי. אז מה אומרים ? 15.8 יום חמישי, מפגש פורום חד-יומי, בגבעתיים ? ג'ון

היי, אם אתה רוצה אצליך מפגש רק ביום חמישי אז אפשר להמשיך אותו בשישי שבת במעבר אליי

יש דמון קון (ל"ת)

לפת

יש מה?

sababa

אני וכלבתי נהיה מוכנים בשבילכם.יהיה אדיר

יש דמון קון (ל"ת)

לפת

This is a ROLEPLAYERS forum, not a POSER forum. sorry.

אני וכלבתי נהיה מוכנים בשבילכם.יהיה אדיר

Hey Mejnor, are you thinking what I'm thinking?

יש מה?

כנס המ"ת הגדול של הקיץ ? (ל"ת)

Hey Mejnor, are you thinking what I'm thinking?

I have no idea what are you thinking about, and I certainly don't wanna know...

אבל כמו תמיד, ביתי פתוח בפניכם לרווחה. גבע.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מועדון החברים
בחר
בחר