הצעה נועזת

אני מזמין אתכם למפגש פורום אצלי בבית ! למה נועזת - כי אני בכלל לא מכיר אצכם ומעולם לא נפגשנו. איזה סרט פנטזיה טוב , פופקורן והרצאת אורח (על חשיבותם של אנשים ירוקים להתנהלותו התקינה של עולמו , בתוך מגוון הארוניות בתחנה ). משהו צנוע, כמו דייט ראשון. ואגב, אני גר בגבעתיים. דעתכם ? ג'ון

רעיון טוב,

מגניב, אשמח להגיע ,אך יש לי בעיות תחבורה רציניות ביותר. בואו נציג את התוכנית להערב, בנוסף אציין שגם מאג'אנור מתחכנן מפגש פורום -איחוד תוכניות יכול להועיל. אסף פובונזק

אפשר לזרוק משהו נוסח חמ'/שו"ש

כלומר, חמישי - אצל מר אלוני, לצעירים שבינינו וכן לאנשים אשר רוצים להכיר את חברי הפורום קצת לפני שיתחייבו ליומיים בחברתם (וכן לאלה מכם שכבר יודעים שאת רובנו לא יוכלו לסבול זמן כה רב - ואני בשום אופן לא שופט אף אחד). ושישי/שבת - מפגש לאלו מכם אשר אוהבים שיש להם קצת יותר זמן לדבר, לשחק ועוד ועוד ועוד. כבר ניסיתי להרים משהו בנוסח, אבל הדברים לא קמו. (ואני מוכן להודות שלפחות חלקית באשמתי.)

הצעה נועזת

אני מזמין אתכם למפגש פורום אצלי בבית ! למה נועזת - כי אני בכלל לא מכיר אצכם ומעולם לא נפגשנו. איזה סרט פנטזיה טוב , פופקורן והרצאת אורח (על חשיבותם של אנשים ירוקים להתנהלותו התקינה של עולמו , בתוך מגוון הארוניות בתחנה ). משהו צנוע, כמו דייט ראשון. ואגב, אני גר בגבעתיים. דעתכם ? ג'ון

בעד!

סופסוף מפגש פורום שאני אגיע אליו חוץ מסדרת מפגשי הקטינים של מג':P

אפשר לזרוק משהו נוסח חמ'/שו"ש

כלומר, חמישי - אצל מר אלוני, לצעירים שבינינו וכן לאנשים אשר רוצים להכיר את חברי הפורום קצת לפני שיתחייבו ליומיים בחברתם (וכן לאלה מכם שכבר יודעים שאת רובנו לא יוכלו לסבול זמן כה רב - ואני בשום אופן לא שופט אף אחד). ושישי/שבת - מפגש לאלו מכם אשר אוהבים שיש להם קצת יותר זמן לדבר, לשחק ועוד ועוד ועוד. כבר ניסיתי להרים משהו בנוסח, אבל הדברים לא קמו. (ואני מוכן להודות שלפחות חלקית באשמתי.)

הרעיון הזה אפילו עולה על מה שיש בלובי-בדף הראשי שלנו ז"א... אני בעד! יפה מאד אלוני, וגם...

שבחים על רעיון החמשו"ש למג'נור.

הצעה נועזת

בשמחה

רק תן תאריך, ואם הוא יהיה לי נוח סביר להניח שאבוא

הרעיון הזה אפילו עולה על מה שיש בלובי-בדף הראשי שלנו ז"א... אני בעד! יפה מאד אלוני, וגם...

שבחים על רעיון החמשו"ש למג'נור.

תאריכים אפשריים וחתולים :

well' ב-12/8 יש לי מבחן אחרון,כך שכל יום אחרי זה האו יום טוב, עד לסוף ספומבר. ולעניין החתולים : יש לי 2 כאלו, לידיעת האלרגים (אם יש). אז מה אומרים , יום חמישי ה-16/8 ? ג'ון

אני לא אוכל להגיע לתאריך בקרבת ה-15,16,17 ל-8.

מסיבות אישיות לא אוכל להגיע לשום ארוע בתאריכים האלה , אין אני אומר שאוכל להגיע גם בתאריכים אחרים בשל בעיות קשות בתחבורה, אך ספציפית בתאריכים אלו -אני לא אהיה זמין כלל. אסף פובונזק

אף מפגש לא יהיה שלם ללא חתול או שניים. נשמע מצויין.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מועדון החברים
בחר
בחר