ראו ורעדו והרעידו ברכיכם! המפגש החדש מתקרב והוא בלתי נמנע!

ואם נחשוב על זה ברצינות: תאריך: 20.4.2002 מיקום: ביתי הקט בגבעת יערים שעה: כל שעה לאחר 12:00 דברים להביא: עצמכם, חברים (אם לא תפחדו להכיר להם אותנו), הרבה מצב רוח, כ- 20-30 ש"ח להוצאות, וחשוב מאוד: שק"שים. כמות המיטות מוגבלת. לאלה מכם שמודאגים מפיגועים, אני אחזור: אני גר בחור שיהיה מטרה לפיגועים רק כאשר כבר לא יהיו יותר מקומות לפגוע בם. לאלה עם ההורים המציקים: הוריי כנראה ישארו בבית, כלומר יהיו מבוגרים להשגיח. (אם בכל זאת יהיו הרבה הורים מציקים, נעשה מאמץ ונארגן גם משהו לקטינים, על בסיס כמה שעות בבית קפה קטן בתל אביב.) עוד שאלות? מג'נור, קדימה למפגש.

הינני כבר מודיע בצער רב, כי לתאריך הנ"ל איני אוכל גם אם ארצה להגיע,בשל אירוע אישי מאוד משמח

מעניין אותי גם מה עושים במפגש של שישי שבת כזה?

זה כולל אורגיות פרועות? אם יש בכלל בנות בפורום

אתה מודע לזה שה 20 זה יום שבת נכון ?

אכן, אכן, זהו sleepover מה-19 ל-20 (שישי-שבת, יען...)

ואם נחשוב על זה ברצינות: תאריך: 20.4.2002 מיקום: ביתי הקט בגבעת יערים שעה: כל שעה לאחר 12:00 דברים להביא: עצמכם, חברים (אם לא תפחדו להכיר להם אותנו), הרבה מצב רוח, כ- 20-30 ש"ח להוצאות, וחשוב מאוד: שק"שים. כמות המיטות מוגבלת. לאלה מכם שמודאגים מפיגועים, אני אחזור: אני גר בחור שיהיה מטרה לפיגועים רק כאשר כבר לא יהיו יותר מקומות לפגוע בם. לאלה עם ההורים המציקים: הוריי כנראה ישארו בבית, כלומר יהיו מבוגרים להשגיח. (אם בכל זאת יהיו הרבה הורים מציקים, נעשה מאמץ ונארגן גם משהו לקטינים, על בסיס כמה שעות בבית קפה קטן בתל אביב.) עוד שאלות? מג'נור, קדימה למפגש.

איפה החור הזה שאתה גר בו?

איפה זה יוצא בערך?

תשובה לשניכם: זה יוצא באיזור מבשרת ציון.

ואווו זה רחוק

ואווו אחי זה רחוק, מבשרת ציון זה לא ליד ירושליים? זה יוצא איזה מאתיים שנות אור מהמקום שלי וגם לא בא לי כל כך להתפוצץ באיזה פיגוע

יקירי, אני לא אתחיל לשכנע אותך...

תרצה לראות את האנשים שמככבים בפורום, תבוא. לא תרצה... פיגועים: שוב, אני גר בחור שאף מחבל לא יבוא אליו, גם אם ישלמו לו...

אז זה ליד ירושליים או לא?

יחסית לתל-אביב? כן..

יחסית לבית שמש? לא.

כן, אחת

איפה זה בדיוק החור שלך?

כתובת מדוייקת??? (והצעה)

שלום ") מס' דברים יהיו נחמדים: -שם מלא של אדוני/גבירתי -שם רחוב ומס' בית -שעת הגעה רצויה על ידי בעל הבית ו/או הוריו (אם יש) -דרך גישה הכי נוחה ורצוי מהירה ע"י תחבורה ציבורית (אני מאמין שלחורים כמו אלה יש רק מת"א ואולי גם מי-ם אני גם גר בחור,על יד כפר סבא) להביא סרטים,אולי גם ספרים להחלפה???

הינני כבר מודיע בצער רב, כי לתאריך הנ"ל איני אוכל גם אם ארצה להגיע,בשל אירוע אישי מאוד משמח

גם אני לא אוכל להגיע, מסיבות צבאיות נטו

אני מתעקש על התואר "ילדוד'ס"+באפי והשאר

כיוון שאני כנראה היחיד שיגרור אותכם לתל אביב (תתרגלו:P רוב הסיכויים שבעתיד אני אגרור אותכם לעוד מקומות) אני מתעקש על התואר "ילדוד'ס" החביב עלי ובנוגע לבאפי כתבתי את השקפתי את התוכנית, תאמין או לא הייתי רואה אותה בהדיקות רופפת (מצב מוזר לא?) אבל אני לא טוען שבכל סדרה צריך ליהיות איזה מסתורין או כפכף קוסמי, אני פשוט טוען שזה מה שאלי מקביל, פרקליטי אל איי והסניגור (של אותו חלאה) עשו לעורכי הדין. הם הוציאו את כל הכיף מזה (עורכי דין וכיף? טוב, זו כנראה השקפה ששייכת לגדעון ולי) בדיוק כמו שבאפי הוציאה את הכיף מהריגת ערפדים רחמנא לצלן אני לא מזלזל בבאפי, צריך לא מעט מחשבה בשביל להציג את אותו זבל שבוע אחרי שבוע (הפרק היחיד שאני זוכר לטובה היה הפרק עם הצבועים שמשטלטים על בני אדם, עוד בימים של העונה הראשונה) אבל זו השקפתי, אני פתוח להשקפות אחרות סאני אאארררררררררררר...ביגור מתחיל לקחת את אותותיו עלי
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מועדון החברים
בחר
בחר