המלצה על עיצוב חדר ילדים

שלום, שמי דן זלוצקין ואני רוצה להמליץ לכם על אחלה חברה שעושה עיצוב חדר ילדים. החברה היא לא אחר מאשר קלימרו הבוטיק חדרי ילדים המפורסם. הבוטיק נמצא בכפר מל"ל, רחוב עין חי. לפני מספר ימים אני ואשתי ביקרנו שם כשחפנו רעיונות לעיצוב חדר ילדים יפה בשביל הקטן שבדרך. פשוט מקסים! באמת שאני ממליץ בחום על קלימרו בשביל חדר ילדים!

מדליק+

שווה בדיקה ואפילו יכול לעזור ממש למי שצריך עכשיו. אני מחפש המלצה על רופא שיניים באיזור חדרה. אם יש מישהו שממליץ על רופא לילדים זה נפלא

מחפשת המלצה עבור חברת חדרי ילדים אשר מכינים מיטות ילדים בעיצוב אישי באזור המרכז

האמת היא שחדרי הילדים היפים ביותר שיצא לי לראות שייכים דווקא לחברה שנקרא דרים לנד. אתם יכולים לראות את המוצרים שלהם בקישור הבא: http://www.dland.co.il/%D7%97%D7%93%D7%A8%D7%99-%D7%99%D7%9C%D7%93%D7%99%D7%9D/c-53-1-0.htm

חלק לא פחות חשוב הוא כמובן מוצרי התינוקות שיפארו את החדר, ובמקרה הזה אני ממליצה לכם בחום על עגליס.

עגליס הינה חנות מוצרי תינוקות בהרצליה שמציעה מגוון רחב של מוצרי תינוקות ועגלות תינוק במחירים מעולים!

עגליס מוצרי תינוקות - חנות המתמחה בעגלות תינוק של החברות המובילות: בייבי ג'וגר , בוגבו ועוד

בחנות תוכלו למצוא עגלות תאומים ועגלות אחים במחירים נוחים ואפשרויות רכישה מגוונות, כגון: ליסינג, השכרה ואפילו יד שנייה.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הורים לילדים - לוח מודעות
בחר
בחר