12.10.07 | 21:46
המלצה על המתקשרת טליה פלד
ממליצה לכל מי שמחפש את דרכו, מחפש תשובות, מפחש הדרכה רוחנית וייעוץ בכל תחום לפנות אליה טליה פלד www.talyapeled.com אפשר לראות אולתה בתכניות של אודטה ויש עליה כתבות מדי פעם בלאישה
22.10.07 | 21:18

תענו

מייל של טליה
24.10.07 | 17:32

המייל של טליה בפנים

talyapeleds@gmail.com
18.05.08 | 23:05

ממליצה לכל מי שמחפש את דרכו, מחפש תשובות, מפחש הדרכה רוחנית וייעוץ בכל תחום לפנות אליה טליה פלד www.talyapeled.com אפשר לראות אולתה בתכניות של אודטה ויש עליה כתבות מדי פעם בלאישה

טליה פלד

ממליצה מכל הלב שיחה עם טליה פלד , מלאכית ומתקשרת ברמה הכי גבוהה שיש,,,, אישה חכמה ומיוחדת,,,ברמת רוחנית מופלאה ,,חובה למי שרוצה כיוון ,, יעוץ ,, ותשובות לשאלות חשובות ולגעת בדברים שנסתרים מעיניו,, וכל זאת על קצה המזלג,, אני באופן אישי לא עושה צעד בלי יעוץ של טליתי היקרה,, מאז שהכרתי אותה חיי השתנו מקצה לקצה כמובן לטובה, ויצאתי מחושך לאור,, אשמח לענות על כל שאלה , ולספר את סיפור חיי לפני ההכרות עם טליה ואחריי... המייל שלי,,dvora756@netvision.net.il בהצלחה דבי
07.06.08 | 19:03

המייל של טליה בפנים

talyapeleds@gmail.com

טליה פלד מתקשרת

שלום אני פסיכולוגית ומטפלת זוגית. ברצוני לספר לכם שלעיתים אני מוצאת את עצמי שולחת אל טליה זוגות ובודדים לשיחה או רצף קצר של שיחות. השינוי שטליה יודעת ליצור , התמונה המדוייק להפליא שהיא מאפשרת, ונותנת כלים ברורים להתקדמות, הם הסיבה שאני כאשת מקצוע ממליצה עליה בכל פה. כמובן שהתנסיתי מספר פעמים במפגש עם טליה. חלקם של המפגשים היו בקליניקה שלה וחלקם טלפוניים. היא מדוייקת ויפה. לאחרונה שמעתי פרומו שלה ברדיו 99 בעקבותיו האזנתי לתכניותיה, רהוטה, קלילה ומדוייקת גם ברדיו. ממליצה בכל פה טליה פלד- 0547-358080
02.08.08 | 14:30

מירב, בבקשה בבקשה! חיזרי אלי דחוף ל: pasc4@bezeqint.net

17.01.09 | 23:20

המייל של טליה בפנים

talyapeleds@gmail.com

כיוון בזוגיות

אני נשואה מיזה 30 שנה ועדיין לא היצלחתי להבין את בין זוגי הזוגיות איתו מאוד קשה לי אין כימיה אין הבנה אין חברות כל מה שאני עושה או לא עושה תמיד יש לו תלונות בעבר סבלתי מאלימות פיזית והיגענו לטיפול האלימות הפיזית פסקה אבל אני עדיין סובלת מאלימות מילולית תציעי לי מה עלי לעשות יש לנו שלושה ילדים גדולים שגרים בבית
01.02.09 | 11:36

העצה שלי

אני קראתי במדור של אודטה שוורץ המלצה על טליה פלד המתקשרת והיועצת. קראתי ושמרתי בארנק. אחרי יומיים חברה טובה סיפרה לי עליה , היא נפגשה איתה ,ובמשך שעה עשתה סדר כזה גורלי בחיים שלה שהתחילו להשתנות מיד. היא אמנם סיפרה לי אבל אני בשלי , מפקפק ולא מאמין.עבר שבוע וחצי , והמחנכת של הבן שלי באסיפת הורים אומר לי : תשמע, אולי תתיעץ עם טליה פלד בקשר לילד?. טוב, אז כבר חייכתי,ובמסיבת יומהולדת שעשו לי חברים , קיבלתי שיחה עם טליה במתנה משתי חברות טובות. אני מספר על כל זה כי השיחה איתה הצדיקה את כל הסימנים ששלח לי היקום עד הפגישה עצמה. ובפגישה ישבה מולי אישה צעירה ויפה שהבהירה לי כמו בפנס קסם מה מניע אותי מה עוצר אותי ולמה אני עושה מה שאנ י עושה. וידע זה כוח וטליה החזירה לי את הכוחות. talyapeled@gmail.com
03.02.09 | 09:20

טליה פלד מתקשרת ויועצת רוחנית נפלאה ומדוייקת

מצטרפת להמלצות החמות על טליה פלד. אישה יוצאת מן הכלל , מתקשרת אינטיליגנטית שאינה שוגה בהגדת עתיד זולה אלא מכוונת ומעצימה בכלים מקצועיים כל מי שפוגש בה. טליה מתנסחת באופן ברור . היא משאירה חותמת חיובית על מטופליה וגורמת להם לפעול מתוך עוצמה ובטחון. היא צנועה ולכן לא תשמעו ממנה מי ומי בין לקוחותיה הקבועים , האמינו לי , רובינו מכירים אותם. טליה הינה מורת דרך של מודעות ורוחניות במובן המעשי ביותר של המילה. בברכה אסתי talyapeleds@gmail.com www/talyapeled.com
03.08.09 | 14:14

עזרה

שלום שמי גליה 5.3.1968 רוצה עזקרה כיון חיים מה מתאים לי לעסוק מה יעוד שלי אשמח
03.08.09 | 19:42

מידע

כל דרך אפשרית להגיע לפלד טלפון כתובת דחוף תודה ,,
03.07.14 | 13:36

המייל של טליה בפנים

talyapeleds@gmail.com

כיוון בזוגיות

אני נשואה מיזה 30 שנה ועדיין לא היצלחתי להבין את בין זוגי הזוגיות איתו מאוד קשה לי אין כימיה אין הבנה אין חברות כל מה שאני עושה או לא עושה תמיד יש לו תלונות בעבר סבלתי מאלימות פיזית והיגענו לטיפול האלימות הפיזית פסקה אבל אני עדיין סובלת מאלימות מילולית תציעי לי מה עלי לעשות יש לנו שלושה ילדים גדולים שגרים בבית

09.10.14 | 23:03

המייל של טליה בפנים

talyapeleds@gmail.com
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הורים לילדים - לוח מודעות
בחר
בחר