לימודי וטרינריה בסלובקיה קושיצה למתעניינים

היי,
שמי שי והתחלתי ללמוד וטרינריה במסלול הארבע שנתי בשנת 2014.
אני יודע שכמוני ישנם עוד לא מעט מתעניינים בלימודי וטרינריה בסלובקיה ולא ניתן להשיג מידע עדכני בנושא.
זאת מאחר והחברה הישראלית שמונתה מטעם האוניברסיטה סיימה לעבוד עימם לפני כחמש שנים ומאז לא חודש החוזה. על כן כל פניה למתעניינים צריכה לעבור דרך האוניברסיטה עצמה.
אני ביצעתי את כל תהליך ההרשמה והקבלה לבדי מול האוניברסיטה וכרגע (פרט לשתי סטודנטיות ישראליות בשנה האחרונה) אני הישראלי היחיד שהתקבל בחמש שנים האחרונות לאוניברסיטה.
אשמח לעזור בכל נושא של מידע כללי או מפורט למתעניינים מאחר וגם אני עברתי דרך לא פשוטה על מנת להגיע לכאן.
אם אתם מתעניינים, הרגישו חופשיים ליצור עימי קשר ב shayardeni@gmail.com

שי

היי, זה שוב שי, ההוא מהפוסט מ2014  emo_01.png

סיימתי את לימודי הרפואה הוטרינרית בהצלחה בשנת 2018 ובנוסף להיותי וטרינר - אני גם הנציג הרשמי בישראל של האוניברסיטה לוטרינריה בקושיצה סלובקיה. אשמח לעזור לכל מי שמתעניין בלימודי וטרינריה באירופה ובלימודים בקושיצה סלובקיה בפרט, ולתת את כל המידע הכי עדכני ורלוונטי על הלימודים ומסלולי הלימוד באוניברסיטה (מסלול 6 שנתי לבעלי תעודת בגרות ומסלול ייחודי 4 שנתי לבוגרי תואר ראשון ומעלה במקצועות המדעים). לאוניברסיטה בקושיצה יש אלפי בוגרים מרחבי העולם ומתוכם מאות ישראלים שעוסקים במקצוע במגוון תחומיו בארץ וברחבי אירופה. לימודי וטרינריה הם חוויה מדהימה והתגשמות של חלום לכל מי שאוהב בעלי חיים, החווייה הזו מתעצמת כפליים כשמדובר בשילוב של מחיה במדינה אירופאית. מוזמנים לפנות אליי בכל שאלה – Eurovetschools@gmail.com 

דרושים בעלי מוגבלויות בעיקר בתחום הראיה, לעבודה קלה מהבית, אין צורך בניסיון או בידע קודם, לפרטים נוספים שלחו לנו אימייל internetcompany2020@yahoo.com

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
לימודים בחו"ל
בחר
בחר