שאלה למביני עניין בנוגע לקבילות תואר ראשון ישראלי בחו"ל

שלום, אני בן 21 ובכוונתי להתחיל לימודי תואר ראשון בארץ, אך מחמת קשריי הרבים בחו"ל יתכן וארצה ללמוד את התואר השני בחו"ל, או לפחות אבקש להשאיר את אופציה זו פתוחה. כיצד הדבר עובד עם תואר ישראלי? האם הוא בהכרח מוכר בחו"ל? האם זה תלוי באוניברסיטה או המכללה בישראל, אולי באוניברסיטה או המכללה בחו"ל? או אולי דווקא בשניהם?

תגובה להודעה: שאלה למביני עניין בנוגע לקבילות תואר ראשון ישראלי בחו"ל

שלום ארז, הנושא תלוי במוסד הלימודים בארץ ובמוסד הלימודים בחו"ל ביחד במידה והתואר אותו אתה לומד בארץ או בחו"ל מוכר להמשך לימודים לתואר שני הנושא אינו צריך להוות בעיה

תגובה להודעה: שאלה למביני עניין בנוגע לקבילות תואר ראשון ישראלי בחו"ל

תודה זהבה! שאלתי היא כעת היכן אוכל לברר פרטים אלה? האם יהיה עליי להתקשר מכללה אחרי מכללה ואוניברסיטה אחרי אוניברסיטה, הן בארץ והן בחו"ל? חייבת להיות רשימה מסודרת...

תגובה להודעה: תגובה להודעה: שאלה למביני עניין בנוגע לקבילות תואר ראשון ישראלי בחו"ל

מכיוון שזה תלוי באוניברסיטה בה תרצה ללמוד לא קיימת רשימה כזו. במידה ומוסד הלימודים בו אתה לומד בארץ מאושר על ידי המועצה להשכלה גבוהה כתואר ראשון וממנו ניתן להמשיך לתואר שני תוכל בוודאי גם להמשיך בחו"ל. תנאי קבלה לתואר שני משתנים בין האוניברסיטאות וכל אוניברסיטה יכולה לדרוש השלמות במידה והתואר הראשון כתנאי קבלה אינו מספק.

תודה רבה, זהבה!

שלום, אני בן 21 ובכוונתי להתחיל לימודי תואר ראשון בארץ, אך מחמת קשריי הרבים בחו"ל יתכן וארצה ללמוד את התואר השני בחו"ל, או לפחות אבקש להשאיר את אופציה זו פתוחה. כיצד הדבר עובד עם תואר ישראלי? האם הוא בהכרח מוכר בחו"ל? האם זה תלוי באוניברסיטה או המכללה בישראל, אולי באוניברסיטה או המכללה בחו"ל? או אולי דווקא בשניהם?

הכרה בתואר ראשון בחו"ל

אני סטודנטית לתואר שני בארה"ב עם תואר ראשון מהטכניון בחו"ל מקבלים את התואר הראשון בלי שום בעיה בכל זאת אני מציעה לך ללמוד באוניברסיטה ולא במכללה כי הסיכויים להתקבל לאוניברסיטה מפורסמת בארה"ב עם תואר ממכללה קטנים מאוד

הכרה בתואר ראשון בחו"ל

אני סטודנטית לתואר שני בארה"ב עם תואר ראשון מהטכניון בחו"ל מקבלים את התואר הראשון בלי שום בעיה בכל זאת אני מציעה לך ללמוד באוניברסיטה ולא במכללה כי הסיכויים להתקבל לאוניברסיטה מפורסמת בארה"ב עם תואר ממכללה קטנים מאוד

יש לך עוד אופציה שזה לימודים של שנתיים/שלוש בארץ ושנת השלמה בחו"ל כשהתואר הוא יהיה של האונ' הזרה. יש בארץ מוסדות לימוד שיש להם שת"פים עם אונ' בחו"ל. במרכז האקדמי ברמת גן יש אופציה כזו לתואר מקוצר ללימודי תואר ראשון ושני במשפטים במסלול כזה בדיוק כשאת השנה האחרונה את עושה שם ומקבל משם את התואר. 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
לימודים בחו"ל
בחר
בחר