מי מתחיל לימודי וטרינריה בקושיצה השנה

ראיתי שיש תוכנית שניתן ללמוד שנה ראשונה בישראל ולהמשיך את הלימודים משנה שניה בקושיצה. האם התוכנית נפתחת? מי יודע כמה רשומים לתוכנית? מה מחיר התוכנית בישראל וכמה עולה שנת לימודים בסלובקיה? אפשר ליצור קשר עם סטודנטים שנרשמו?

בקשר לסלובקיה.

נרשמתי ללימודי רפואה בקושיצה.יש איזה 20 אנשים סה"כ השנה. שנה ראשונה של רפואה זה בארץ ושל וטרינריה זה השנתיים הראשונות המחיר הוא 8500 יורו בערך אבל המחייה שם היא זולה. אתה שוקל להירשם השנה?

לימודים בסלובקיה

אני מתחילה ללמוד השנה במסלול הזה. ההרשמה מחר מסתיימת, ובנוסף צריך לעשות מכינה על מנת להתקבל ולפי דעתי אין יותר מועד למכינה בארץ, אלא רק בסלובקיה בספטמבר. המסלול הוא שנתיים בארץ ועוד 4 שנים שם ושכר הלימוד הוא 8250 דולר לשנה.

בקשר לסלובקיה.

נרשמתי ללימודי רפואה בקושיצה.יש איזה 20 אנשים סה"כ השנה. שנה ראשונה של רפואה זה בארץ ושל וטרינריה זה השנתיים הראשונות המחיר הוא 8500 יורו בערך אבל המחייה שם היא זולה. אתה שוקל להירשם השנה?

מאוחר מדי הא..

יש לכם אולי פרטים נוספים או קישור לגבי הלימודים של הוטירנריה ? ז.א. האם ניתן ללמוד שנתיים ראשונות בארץ .? או רק שנה ראשונה? יש עוד סיכוי להרשם לשנה הקרובה? תודה

ל moosh mor

כרגע המכינה האחרונה לפני השנה הזאת אז אולי עוד יש לך סיכוי כדאי לך ליצור קשר עם קובי:kobimono@zahav.net.il שהוא המארגן של כל העניין.

לומד שנה שניה בתוכנית הבצ'לרים

אני לומד שם שנה שניה בתוכנית הבצ'לרים (עוד שנתיים לסוף).. אם יש למשהו ממכם שאלות ... המסנג'ר שלי הוא ohad_weitzer@hotmail.com

בקשר לסלובקיה.

פרטים על לימודי וטרינריה ברומניה ובלגיה

שלום רציתי לדעת פרטים על לימודים ברומניה מהו שכר הלימודים לשנה + שכר מחייה בנוסף אני מתעניינת בבלגיה האם יש שם בכלל אוניברסיטה וטרינרית שפה האנגלית ואם כןמהי העלות לשנה? כל תשובה תתקבל בברכה תודה...

ל moosh mor

כרגע המכינה האחרונה לפני השנה הזאת אז אולי עוד יש לך סיכוי כדאי לך ליצור קשר עם קובי:kobimono@zahav.net.il שהוא המארגן של כל העניין.

לימודי רפואה בסלובקיה

אני מתענינת לגבי לימודי רפואה בסלובקיה, רציתי לדעת כמה ישראלים יש? עלויות מחייה? רמת לימודים, ואם יש שם חדר כושר קרוב? המכינה הקרובה ניסגרת ב10 ליוני רציתי לדעת לגבי רמת האנגלית הדרושה ..בקיצור יש לי הרבה שאלות, זה לגיטמי בכלל לשאול שאלות כאלה או שצריך להגיע ממש מוכנים?

פרטים על לימודי וטרינריה ברומניה ובלגיה

שלום רציתי לדעת פרטים על לימודים ברומניה מהו שכר הלימודים לשנה + שכר מחייה בנוסף אני מתעניינת בבלגיה האם יש שם בכלל אוניברסיטה וטרינרית שפה האנגלית ואם כןמהי העלות לשנה? כל תשובה תתקבל בברכה תודה...

לימודים ברומניה

שלום, אני מצרפת לך לינק על לימודים ברומניה יום טוב אלכסה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
לימודים בחו"ל
בחר
בחר