תמונות..

תמונות..

אני יגיד שוב מה שאמרתי ליפני לא זוכר כמה זמן...

לא מראים יצירתיות בגרוש.... לא בטיחותי וזה מספיק אני לא פה כדי ליפתוח מריבות אבל בהצלחה.... ואולי שבפעם הבאה תילמדו להצתמצם קצת במשאבים... כי הציבעוניות לא זה מה שעושה את המיבנים יפים למעשה הפ ביכלל לא...

מה קשור לא ביטיחותי?!

איך אתה יכול הלגיד שמשהו לא בטיחותי אם אל היית שם... ההנהגה שלנו בונה צבעוני ואם למישהו יש בעיה עם זה הוא יכול להמשיך לדבר...

בנייה צבעונית

אני פשוט חושב שמי שכתב כאן לפני שתי הודעות הוא טמבל... וזאת רק דעתי, כל עוד אתה לאנמצא שם ורואה את זה בעיניים שלך אתה לא יכול להגיד: אם זה צופי או לא צופי יצירתי או לא יצירתי ובטח שלא אם זה בטיחותי או לא.... קודם כל, אני כן הייתי שם, בשני המחזורים וגם בשנים שעברו הייתי והייתי כמעט בכל ההנהגות במחנה הקיץ ואני אומר- אין כמו המחנאות של הנהגת תל אביב אין מה לעשות עם כל הזיקה ההנהגתית שאולי יש לך (ואני לא כל כך יכול להבין אותה, כי אנחנו בשבט אפיק לא סובלים את הנהגת חיפה...)- צריך להודות בעובדות הנהגת תל אביב בנתה השנה מבנים עם מחנאות מטורפת, מבנים מאוד מתוחכמים ויצירתיים (הרבה מבנים זזו/רקדו/הסתובבו וכו) עם מספר כפיתות אדיר, מיומנות מאוד גבוהה וכן גם... אוי ואבוי! בדים צבעוניים! תאמין לי גם בלי הבדים המבנים היו מדהימים ומטורפים והיית נשאר עם מה פעור, וכשזה מכוסה בבדים הצבעוניים החווי מושלמת לחלוטין הבדים הצבעוניים הופכים את המחנה ליותר יפה, אסתטי, יותר ידידותי לחניך, יותר נעים לעין.... אין בזה שום דבר פסול!

מה אתה סתום????????? תכף תגיד שאין טעם בגלגלות כי זה לא צופי

מזה השטויות האלה???? מבנים זכו בזכות בדים אתה רואה את השור הזה עומד בלי הבדים חחחחחח או שאתה מפגר או שאתה עושה את עצמך כל היופי כשיש את הבדים זה נותן חשק להסתכל על זה ונותן חשק לטפס על זה זה מלהיב את החניכים מאשר סתם מתקן שלא מובן מה עבר עליו

עוד תמונות

זה יפה אבל היתרים הורסים.. למה לא הורדתם אותם?.....

אני?!.......

בלי הכסף...

בלי הכסף שלכם לא היה לכם בכלל מחנה כנראה... אני מדמיין את המבנה בלי הבדים הצבעוניים שלכם, ואני רואה מבנה עלוב. מצטער, אבל זה מה שיש לי להגיד. אני לא מבין את כל ההתלהבות בתנועה מהמבנים שלכם. אבל כן-תקבלו כמה ח"חים... על השעון שזז...על הכדור ארץ שהתפצל וחזר לעצמו...ועוד כל מיני מבנים גאוניים-שמי שחשב עליהם הוא פשוט גאון.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
השכבגי"ה
בחר
בחר