איליי מאנינג עדיין על שער אז ממליץ לבינתיים על במה אחרת לנו

אחרי עונה מופלאה וגמר (האמיתי) NFC מצויין של סיאטל וה49.. הייתי שמח לו היה לנו שוב מקום להביע ולקרוא על הNFL וכמובן ה FFL..

רציתי להמליץ לחברים ולחברות כאן להיכנס לקבוצה הפתוחה שלנו (לא שלי) של חובבי הNFL (וגם כמותי ה FFL) בפייסבוק בכתובת הבאה:

https://www.facebook.com/groups/462204193884001

כך תוכלו להשמיע  את דעתכם ולקרוא של אחרים באופן יום יומי .. כל הזמן ולא רק מכתבה לכתבה בפגרת הליגה

למעשה לדעתי אין פגרה אלא NON PLAYING SEASON.. ואחרי הקומביין שהיה .. אוטוטו אנו מגיעים לתחילת שוק ההעברות... ואח"כ חודשיים של תהיות וניחושים עד לדראפט המיוחל (השנה שבועיים אחרי.. בתחילת מאי)

מוק דראפט בין החברים שכל אחד יבחר בשביל הקבוצה את הבחירה שלדעתו הקבוצה שלו תעשה בדראפט הקרוב (חוץ מהפטריוטס שתעשה טריידדאון והקולטס שביזבזה את שלה עבור טרנס ריצ'רדסון).. המלצות על סרטי פוטבול.. ירידות על קליבלבד וכמובן איך לא ג'רי ג'ונס וסיפורים שונים מידיי יום בהתאם למתנהל בליגה..

ואיך עברה כאן בשקט כמעט ההעברה הכי גדולה שלא התרחשה.. מאמן הפורטיניינרס תמורת כמה בחירות דראפט לקליבלבד? התחרפנו שם במפרץ.. הוביל אותם בשלוש עונות לשלוש הופעות בגמר החטיבה וכמעט סופרבול אחד ה-ז-ו-י

הצטרפו.. אני אשמח שכמה שיותר אוהדים ואוהדות ישמיעו ויכתבו את דעתם.. וואלה עושה עבודת קודש אבל אפשר  -גם- במקביל לתת את הדעה .. והדעות שלנו שם. תבלו

הנושא נעול
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ספורט אמריקאי