יאללה ניו אינגלנד מלחמה

ALL THE WAY TO THE SUPER BOWL..אין לנו מזל עם משפחת מניג אבל לא יעזור כלום טום בריידי  יעשה פיו פיו בניו יורק

הנושא נעול

לא יקרה...

הלוואי, אבל להאמין שננצח בדנוור כשההתקפה שלהם בריאה לגמרי, זה מישחק שכתוב עליו שוטאאוט.

אם המישחק יתבלגן קצת והפאטס יצליחו לגנוב את הכדור ו\או לעשות מהלכים בספשל טים אז אולי, בשוטאאוט אין לפאטס שום סיכוי.

מה שכן, אם הפאטס מנצחים את זה שום דבר לא יעצור אותם.

מנהל הפורום
10,000+

כרגיל הגזמות

דנבר הולכים לעלות עם סקנדרי איטי וזקן, הפציעה של כריס האריס זיינה אותנו לגמרי (גם איתו לא שוס כזה גדול), ב-90% מהזמן בריידי הולך לראות מולו את צ'אמפ ביילי, קווינטון ג'אמר ומייק אדמס AKA שלישיית גשר הירקון

זאת הנקודה שהפאטס הולכים לשחק עליה השבוע בניגוד ל-GROUND AND POUND משבוע שעבר 

בשוטאאוט שלדעתי הולך להתפתח לדנבר יש סיכויים טובים יותר אבל בטח לא בהגזמות האלה פה, משהו בסגנון 55-45 כשאם נכנסים לרגעי הקלאץ' בתוצאה צמודה אז מתאזנים עוד יותר בגלל ההבדלים בין המאמנים וה-QB'S

מה גם שלשיפוט יהיה חלק מכריע מאוד בתוצאה כי דקר ו-DT הם רכיכות שמתקשים להסתדר עם קורנרים פיזיים שתופסים בכל מהלך כמו טאליב ודנארד ואם ייתנו להם לשחק אנחנו יכולים לראות שחזור של המשחק הקודם או של המשחק מול הקולטס

מספיק שההגנה שלנו תשחק כמו נגד הצ'ארג'רס ואנחנו סבבה. 

מלדיני על מי אתה מנסה לעבוד? תגיד מה אתה חושב באמת ואל תנסה לעבוד על הנאחס.

מלדיני על מי אתה מנסה לעבוד? תגיד מה אתה חושב באמת ואל תנסה לעבוד על הנאחס.

מלדיני גם אוהב להתלות בשיפוט. גם מראש וגם בדיעבד.

אתם מבינים , זאת הבעיה עם הפרונטראנרס של הפאטס , הם חושבים שכולם כמוהם

אחד חושב שדעה שבן אדם כותב שוב ושוב מתחילת העונה היא ״ניחוס״ למרות שהיא מגובה בהימורים (בעולם האמיתי, לא באיזה בלוג) בגלל שהוא התרגל לכל הפאתטים שמפטרים מאמן אחרי רבע במשחק שנגמר 50 הפרש לטובתו או בוכים כשיתרון יורד מ28 ל-21 

השני חוץ מלהכחיש עובדות, לעוות דברים ולחיות בלה לה לנד לא יודע לעשות כלום , אני (ומייק פריירה) עדיין מחכה לשמוע איך הקולטס לא סבלו מ-3 החלטות ברגעים קריטיים שהרגו אותם אבל חוץ מ״הייתה צריכה להיות שריקה אבל זה לא אומר כלום״ ו״בקולג׳ים זה מותר״ לא היה כ״כ איך לזיין את השכל

ועכשיו כשמדברים על צורת שיפוט, לא על החלטה או העדפה , אלא על צורה שבה שופטים את המשחק כשיש כאלה שנותנים לשחק פיזי (יעזור לפאטס) או כאלה ששורקים על כל מגע (יעזור לדנבר) אז זה גם ״התבכיינות״, ככה זה כשאין יכולת הבנת נקרא בסיסית 

מספיק שההגנה שלנו תשחק כמו נגד הצ'ארג'רס ואנחנו סבבה. 

כמו שהיא שיחקה בחצי השני כשהאריס יצא וג׳אמר עלה לשמור על קינן אלן? (זה שדל ריו האהבל לא שם עליו את DRC כל המשחר זו שערורייה בנפרד)

במשחק שהיה אמור להיות טיול בפארק שוב היינו על סף התפרקות עם מרחק 17&3 מהגהינום מלהחזיר לסן דייגו את הכדור בפיגור 7 עם 5 דקות על השעון כשכל המומנטום אצלם וכל זה אחרי ש2 דקות קודם הובלנו 24-7

שיהיה עם זה בהצלחה מול בריידי והרמאי מלוך נס , נצטרך אותה

אתם מבינים , זאת הבעיה עם הפרונטראנרס של הפאטס , הם חושבים שכולם כמוהם

אחד חושב שדעה שבן אדם כותב שוב ושוב מתחילת העונה היא ״ניחוס״ למרות שהיא מגובה בהימורים (בעולם האמיתי, לא באיזה בלוג) בגלל שהוא התרגל לכל הפאתטים שמפטרים מאמן אחרי רבע במשחק שנגמר 50 הפרש לטובתו או בוכים כשיתרון יורד מ28 ל-21 

השני חוץ מלהכחיש עובדות, לעוות דברים ולחיות בלה לה לנד לא יודע לעשות כלום , אני (ומייק פריירה) עדיין מחכה לשמוע איך הקולטס לא סבלו מ-3 החלטות ברגעים קריטיים שהרגו אותם אבל חוץ מ״הייתה צריכה להיות שריקה אבל זה לא אומר כלום״ ו״בקולג׳ים זה מותר״ לא היה כ״כ איך לזיין את השכל

ועכשיו כשמדברים על צורת שיפוט, לא על החלטה או העדפה , אלא על צורה שבה שופטים את המשחק כשיש כאלה שנותנים לשחק פיזי (יעזור לפאטס) או כאלה ששורקים על כל מגע (יעזור לדנבר) אז זה גם ״התבכיינות״, ככה זה כשאין יכולת הבנת נקרא בסיסית 

די די, לא מתאים לך להתבכיין ככה.

לא ניחוס ולא אנטי ניחוס - אני לא מאמין בשטויות האלו. נכון, אם מישהו בדנוור מאמין שגם בליצ'יק יחכה 3 רבעים עד שהוא ישנה את מה שבעליל לא עובד אז הוא טועה. הפאטס יזרקו על ההגנה של דנוור את כל מה שיש להם - את בלאנט ורידלי דרך האמצע, את וורין מהבאקפילד על הליינבקרים או הסייפטי (האיטי) שיעלה למעלה ואת מיניטרון ואמנדולה על הסימים. הבעייה בהתקפה של הפאטס היא שתומפקינס ודובסון פצועים ואין מי שימשוך את הקורנרים של דנוור לקווים ולכן העבודה של הסקנדרי של דנוור הרבה הרבה יותר קלה כי תכלס יש רסיבר ורבע שהם צריכים לעצור.

לכן ההתקפה של הפאטס לא יכולה לעמוד בקצב של מאנינג וסוללת הרסיברים שלו ולכן אתם תנצחו היום. אני מאחל לכם להשחט נגד סיאטל.

מנהל הפורום
10,000+

איפה הבכי? כתבתי שלדעתי דנבר פייבוריטים וצריכים לנצח אבל לא בהגזמות האלה ש"בשוט אאוט אין לפאטס סיכוי", יש לה ולא קטן בכלל כי היא מתמודדת מול סקנדרי נכה לגמרי שברזומה שלו כבר יש איזו התפרקות אחת או תשע רק בשנה האחרונה כולל במשחקי פלייאוף ומשחקים גדולים

הבדלי הזריזות והמהירות בין אמנדולה/אדלמן לצ'אמפ-ג'אמר הם מטורפים לגמרי ויספיקו כל עוד בריידי יהיה מדוייק והריצה תהיה אפקטיבית (ולא צריך 200 יארד עם 6 TD), אפשר בקלות לשחוט את מרכז ההגנה עם קרוסינג וסים ראוט'ס

אני מאמין שאחד מתומפקינס/דובסון ישחק וזה מספיק כדי להוציא את ההגנה הזאת משיווי משקל

בקשר להתקפה "הבלתי עצירה" של דנבר מה שאתה והרבה אוהדי פאטס מתעלמים ממנו זה שכן אפשר להאט אותם בטירוף, ה-31 נק' מפוקסברו אולי השכיחו את העובדה שדנבר ניהלה דרייב וחצי נורמלי במשך כל המשחק, דקר ותומאס התקשו מאוד מול טאליב ודנארד (התקשו מאוד גם מול הקולטס ששמרו באותה צורה) ולא הצליחו לייצר את הספריישן שהם בדרך כלל מייצרים ולכן דיברתי על השיפוט - אם הם לא יקבלו דגל מוקדם היום זה יכול להיות יום ארוך מאוד עבורם (ולא תהיה לי שום בעיה עם זה כל עוד ישפטו אותו דבר בצד השני)

זה מצ'אפ הרבה יותר צמוד ממה שהאוהדים המוכים שלכם רוצים לצייר ואני חושב שהמשחק יוכרע על 3-4 נק', ממש לא רואה פה מנצחת ברורה, בטח לא כשאני נזכר מי המאמנים במשחק ומה המאזן הישיר בין ה-QBS

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ספורט אמריקאי
בחר
בחר