להקיא מריי לואיס

משחק שני ברציפות שעומד בסימן פסטיבל לואיס. שייקח את העילגות והמיסיונריות שלו לכנסייה הבאפטיסטית. חוץ מזה פלאקו עלה אצלי לדרגת "פוקסיונר" מומחה בגלל שהוא כל כך מזכיר את ההופעות של איליי בפלייאוף emo_66.png

הוא שאמרתי - ק"ב נמדד במאני טיים ולא בעונה הסדירה. פלאקו קר רוח, חד כתער ולא נותן לקור האיום או ללחץ להשפיע עליו

הנושא נעול

אנחנו מדברים על ג'ו פלאקו פה, נכון? לא, כי לשניה לא הייתי בטוח. קר רוח וחד כתער, הרגת אותי עכשיו. תודה על הצחוקים

אנחנו מדברים על ג'ו פלאקו פה, נכון? לא, כי לשניה לא הייתי בטוח. קר רוח וחד כתער, הרגת אותי עכשיו. תודה על הצחוקים

נו, אם כך בוודאי גם ראית את פייטון....

וכמעריץ סטטיסטיקות בוודאי בדקת מקרוב את הנתונים של פלאקו. גם אתמול הוא לא היה מספיק טוב עבורך? חשוב שתבין אריאל שפוטבול לא משוחק במעבדה סטרילית. מי ששורד עונה שלמה של קבלת מכות, עלייה וירידה טבעית בכושר, מתמודד עם לחץ מנטלי עצום ועדיין מעיז לקחת 5-6 זריקות down field ומנצח בהארכה - כל הכבוד לו. חבל שאתה לא יודע לפרגן. לאתמול לפחות מגיע לפלאקו כל הכבוד

גם אם אתה היית זורק דאון דפילד אתמול הכל היה נשאר אותו דבר

הסקנדרי של דנבר הם חבורה של צלמים מסריחים שגירבצו כל המשחק ואפילו לא עשו כאילו שהם שומרים

וכמעריץ סטטיסטיקות בוודאי בדקת מקרוב את הנתונים של פלאקו. גם אתמול הוא לא היה מספיק טוב עבורך? חשוב שתבין אריאל שפוטבול לא משוחק במעבדה סטרילית. מי ששורד עונה שלמה של קבלת מכות, עלייה וירידה טבעית בכושר, מתמודד עם לחץ מנטלי עצום ועדיין מעיז לקחת 5-6 זריקות down field ומנצח בהארכה - כל הכבוד לו. חבל שאתה לא יודע לפרגן. לאתמול לפחות מגיע לפלאקו כל הכבוד

זה הקטע שהורג אותי איתך - מבחינתך אין היסטוריה. רק המשחק האחרון קיים. נתן משחק טוב - האיש הוא קר רוח וחד כתער. הקבוצה שלו הפסידה - לוזר אולטימטיבי.

אנחנו מדברים פה על ג'ו פלאקו, האיש שהמציא את המושג חוסר עקביות. הוא מסוגל לתת משחק של 400 יארד ו-4 ט"ד ומשחק אחר כך לשים 10 מ-30 ושלוש חטיפות. איך אפשר להתרגש משחקן כזה ולהפוך אותו לאיליי מאנינג אחרי משחק טוב (הכל יחסי, סך הכל היו לו אחוזים מאוד בינוניים של חמישים אחוז)?

זה הקטע שהורג אותי איתך - מבחינתך אין היסטוריה. רק המשחק האחרון קיים. נתן משחק טוב - האיש הוא קר רוח וחד כתער. הקבוצה שלו הפסידה - לוזר אולטימטיבי.

אנחנו מדברים פה על ג'ו פלאקו, האיש שהמציא את המושג חוסר עקביות. הוא מסוגל לתת משחק של 400 יארד ו-4 ט"ד ומשחק אחר כך לשים 10 מ-30 ושלוש חטיפות. איך אפשר להתרגש משחקן כזה ולהפוך אותו לאיליי מאנינג אחרי משחק טוב (הכל יחסי, סך הכל היו לו אחוזים מאוד בינוניים של חמישים אחוז)?

אני אסביר: הפכנו פה את ג'ו פלאקו לאפס מאופס. הגזמות לטוב ולרע אני לא אוהב. בעיני הוא לא ק"ב עילית אבל הוא בהחלט franchise qb. ולכן שהרייבנס מגבים אותו במשחק ריצה עם הגנה שנותנת לו הרבה הזדמנויות לתקן זה נראה לא רע. הרעיון לאורך שהשנה האחרונה של לזרוק אותו ולגייס מישהו במקומו בדראפט נשמע לי טיפשי. זה מה יש וזה הרבה הרבה יותר טוב ממה שיש להרבה קבוצות.

חשוב לדעתי לחלק בתודעה את עונת הפוטבול לשתיים: לוח רגיל ופלייאוף. זה לא מעיד על זה וכך התייחסותי. אין לי נטייה להמציא גיבורים לרגע אבל אין ספק שבסופו של דבר בספורט זוכרים את הזכייה. אגב זו הסיבה המרכזית לעליונות של בריידי על מאנינג

סילון אולי מגזים, אבל צודק בדבר אחד, הבוז שרוחשים כאן לפלאקו הוא לגמרי לא לעניין. הוא ק"ב לא רע, שזה הרבה מאד ל-NFL, ויור חשוב מזה, הוא הצליח לעשות עם הרייבנס שני דברים גדולים. הדבר האחד הוא להוריד מבולטימור את רגשי הנחיתות מול הסטילרז. הדבר השני זה הגעה עקבית לפלייאוף ונצחונות בפלייאוף. המספרים שלו הם לא בלתי חשובים, אבל הם ממש לא הדבר היחיד שלפיו צריך לשפוט אותו.

וסתם הערה: לפני 5 שנים אילי אמר לפני העונה שהוא טופ 5 רסיבר, צחוקים איתו, כולם אמרו. איך זה נגמר כולם יודעים. לפני העונה הזו פלאקו יצא גם הוא באיזו הצהרה מטומטמת דומה, צחוקים איתו, כולנו אמרנו. אם במקרה זה ייגמר בלומברדי אני שולח מייל לסנצ'ז.

לא יודע, ראיתי מספיק משחקים מחורבנים מפלאקו כדי לא להתלהב יותר מדי מהלילה - שגם בו לדעתי הוא לא היה כזה גדול. בהארכה הוא לא עשה כלום, פשוט כלום - את הכדור בולטימור קיבלה מאינטרספשן על ה-45 ואז רי רייס רץ את ה-15 יארד הנותרים, וגם עד אליה רוב המסירות שלו היו בינוניות מינוס והוא הצליח עם שלושה כדורים ארוכים, שזה יותר כשלון של ההגנה לדעתי מאשר הצלחה שלו.

בכל מקרה, כמו שאמרתי לגבי איליי, אני אומר גם לגבי פלאקו - המדד אצלי להצלחה של שחקן היא קודם כל עקביות. שחקן שנותן לי משחקים גדולים לצד משחקים גרועים, לא מוגדר אצלי כעילית, לא משנה מה. לכן גם את איליי אני לא מגדיר כרגע כעילית (שנה שעברה היתה שונה, הוא היה מצוין לאורך כל העונה).

הבעיה עם ה-NFL זה ששיטת הפלייאוף שלה מצ'פרת את הסוג הלא עקבי על פני הסוג העקבי. מה לעשות, זה מה יש וזאת השיטה. אבל זה לא הופך פתאום ק"ב שהיה בינוני (וזה מה שפלאקו. לא איום ונורא אבל גם לא טוב) לעילית.

1. אז פלאקו אשם שהם קיבלו אינטרספשנס במתנה ?

2. פלאקו אחראי לתוכנית המשחק בהארכה?

3. פלאקו שמר על סולידיות זהירה לעומת פייטון שלקח סיכון והפסיד (כנראה מיהר להתחמם בחדר ההלבשה) זה לא עדיף?

4. רק 3 כדורים ארוכים...שניים מתוכם לטאצדאון !!! למה אתה מגמד את הדיוק והתזמון ? הלו, מדובר על משחק פלייאוף לעזאזל ! המפסיד הולך הביתה. גדולים מפלאקו עשו במכנסיים במעמד זהה

5. שיטת הפלייאוף נהדרת לדעתי. היא מונעת מהליגה להיות צפויה ומשעממת. היא מייצגת את רוח הספורט האמריקאית. היא היא שעושה את ה NFL להכי אטרקטיבית בעולם

פלאקו לא אשם בכלום, הוא נתן משחק טוב מאוד אתמול וידע לקחת את מה שההגנה לקחה. זה עדיין לא הופך אותו לביאה הבאה של ג'ון אלווי. כולה פאקינג משחק אחד טוב. מתי בפעם האחרונה הוא נתן משחק כזה? כשיצליח לחבר עונה שלמה כזאת, אז נדבר

פלאקו לא אשם בכלום, הוא נתן משחק טוב מאוד אתמול וידע לקחת את מה שההגנה לקחה. זה עדיין לא הופך אותו לביאה הבאה של ג'ון אלווי. כולה פאקינג משחק אחד טוב. מתי בפעם האחרונה הוא נתן משחק כזה? כשיצליח לחבר עונה שלמה כזאת, אז נדבר

לא ברור מתי הוא נתן משחק כזה, אבל אם הפאטס מנצחים הלילה, אז הוא יתן משחק כזה שבוע הבא emo_07.png

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ספורט אמריקאי
בחר
בחר