מת לראות התייחסות רשמית לשיפוט במשחק של דנבר

כמה קריאות הזויות שעמדו גם אחרי הריוויו.
הנושא נעול

בוא אני אחסוך לך את הציפיה.  "אנחנו מגבים לחלוטין את צוות השיפוט שעשה עבודה יוצאת מן הכלל בתנאים לא פשוטים.  קריאות גבוליות תמיד היו ותמיד יהיו והליגה תמשיך ותעשה כל שבידה על מנת להבטיח שלשופטים יהיו את הכלים הטובים ביותר במהלך קבלת ההחלטות."

האמת, כשאני מסתכל על המשחק הזה הוא מזכיר לי מאוד את ברסה-צ'לסי לפני כמה שנים. אתה מסיים את המשחק ואתה בטוח שקבוצה אחת קופחה בטירוף אבל אם אתה מסתכל ברמת המהלך, אתה מקבל קריאה או שתיים שיש בהן קיפוח ברור ומוחלט ועוד הרבה קריאות גבוליות - שכולן הלכו עם בולטימור.

אני חושב שגם ה"טאק" הוא קריאה גבולית מאוד שיכולה ללכת לשני הכיוונים, גם התפיסה ההיא שהכדור נגע באדמה היא גבולית כי זה שכדור נוגע באדמה זה לא מספיק, זה צריך להיות שהנגיעה עוזרת לשחקן לתפוס את הכדור, מה שלא היה במקרה הזה בודאות (ומכיוון שהפסיקה הראשונית היתה לתפיסה, צריך לדעת בודאות כדי להפוך את זה).

היה שם פאס אינטרפרנס בהארכה שלא היה ולא נברא באמת (אבל אני לא חושב שהוא היה בדרייב המנצח בכל מקרה) אבל רוב שאר הדברים הם גבוליים למדי.

בוא נגיד ככה, ברשימת הסיבות שבגללן דנבר הפסידו אתמול, את השופטים הייתי שם במקום השלישי או הרביעי, אחרי ההגנה השערוריותית, ג'ון פוקס וג'ו פלאקו, שמגיע לו את הקרדיט שלו, ולפני פייטון מאנינג (בכל זאת, אינטרספשן בהארכה)

אריאל... מעטים המקרים שאני אפילו טיפה מסכים איתך.

הפעם פגעת בול.

זה גם עניין של מאמן. הארבו הפעיל לחץ בלתי נלאה על השופטים. ככה צריך לעשות (כנראה עבר סדנה אצל פרגוסון ומוריניו)

האמת, כשאני מסתכל על המשחק הזה הוא מזכיר לי מאוד את ברסה-צ'לסי לפני כמה שנים. אתה מסיים את המשחק ואתה בטוח שקבוצה אחת קופחה בטירוף אבל אם אתה מסתכל ברמת המהלך, אתה מקבל קריאה או שתיים שיש בהן קיפוח ברור ומוחלט ועוד הרבה קריאות גבוליות - שכולן הלכו עם בולטימור.

אני חושב שגם ה"טאק" הוא קריאה גבולית מאוד שיכולה ללכת לשני הכיוונים, גם התפיסה ההיא שהכדור נגע באדמה היא גבולית כי זה שכדור נוגע באדמה זה לא מספיק, זה צריך להיות שהנגיעה עוזרת לשחקן לתפוס את הכדור, מה שלא היה במקרה הזה בודאות (ומכיוון שהפסיקה הראשונית היתה לתפיסה, צריך לדעת בודאות כדי להפוך את זה).

היה שם פאס אינטרפרנס בהארכה שלא היה ולא נברא באמת (אבל אני לא חושב שהוא היה בדרייב המנצח בכל מקרה) אבל רוב שאר הדברים הם גבוליים למדי.

בוא נגיד ככה, ברשימת הסיבות שבגללן דנבר הפסידו אתמול, את השופטים הייתי שם במקום השלישי או הרביעי, אחרי ההגנה השערוריותית, ג'ון פוקס וג'ו פלאקו, שמגיע לו את הקרדיט שלו, ולפני פייטון מאנינג (בכל זאת, אינטרספשן בהארכה)

להפך, אם תסתכל ברמה הנקודתית תגלה עיוותים גדולים יותר. הפאס אינטפירנס שלא נשרק על האינטרספשן הראשון של מאנינג עלה לדנבר ב7 נקודות לרעתם. במהלך אחרי זה, הייתה הכשלה של שחקן דנבר שלא נשרקה כפאס אינטרפרס אבל זה לא השפיע על התוצאה כי היה ט"ד בסוף. הטאק רול שלא נשרק אולי מוצדק אבל אז זה היה צריך להיות פשוט אינקומפליט וגם זה הוביל לט"ד של הרייבנס. כלומר 14 נקודות הרייבנס קיבלו במתנה כשאם הכדור היה נשאר אצל דנבר אולי היו שמים יותר נקודות על הלוח ואז היה לפחות הפרש של יותר מט"ד אחד לטובת דנבר מה שהיה שם את הרייבנס בבור גדול.

גיל, אני מסכים איתך. בלי לקחת כלום מהטעויות של דנבר, אני חושב שהשופטים שדדו אותם: ה INT הראשון (שהיה PI) והטאק רול היו הגדולים ביותר והיו שווים 14 נקודות. עוד כל מיני PI הזויים שלא היו בהארכה והתפיסה בעזרת הקרקע ששרדה את הריוויו רק הוסיפו. אני לא זוכר החלטה שנוייה במחלוקת אחת שהלכה בכיוון של דנבר.

גם בזמן המשחק וגם כאן, זה נראה שפייטון תופס את הכדור אחרי ה"זריקה".

יש שתי ידים שלו על הכדור לפני הפאמבל.

מה אומר החוק לגבי זה?

אני רק יכול לחשוב מה היו אומרים על המשחק הזה אם היו שופטים אותו השופטים המחליפים. במבט לאחור, העליהום עליהם היה מוגזם לחלוטין, כולל הט"ד נגד גרין ביי (שאמנם לא היה, אבל בהשוואה לטעויות אחרות של השופטים אתמול ובשבועות האחרונים הוא לא יותר גרוע בהכרח).

בחיי שאני לא מצליח לראות איפה הוא משתלט על הכדור אחרי שהוא בורח לו.

האינטרספשן הראשון הוא דוגמא קלאסית לשריקה גבולית שהלכה עם הרייבנס. בהילוך החוזר אפשר לראות שהוא שם עליו יד שניה אחת לפני שהכדור מגיע אבל בלייב בלתי אפשרי לראות את זה. אותו דבר לגבי ההכשלה של שחקן דנבר, שאפשר לטעון שזה מגע לא חוקי ואפשר להגיד שזה בלי כוונה.

זה בדיוק מה שאני מתכוון - כל הקריאות הגבוליות כמעט הלכו עם בולטימור. אבל למעט קריאה אחת או שתיים - אף אחת מהקריאות בפני עצמן היא לא ברורה לחלוטין לצד אחד.

דרך אגב, זה קרה גם במשחק של הפטס מוקדם יותר השנה מול הרייבנס. בלי כל מיני קריאות שלא היו לפאס אינטרפרנס בולטימור לא מנצחים. ככה זה.

בחיי שאני לא מצליח לראות איפה הוא משתלט על הכדור אחרי שהוא בורח לו.

כשהוא מוריד את הכדור לבטן, הוא שם עליו את יד שמאל. 

כך זה לפחות נראה לעיני הזקנות.

אבל יאללה, זה כבר חדשות של אתמול .

יש מצב לגשם בדום ?

איפה אמיר, יש מצב לשלג בפוקסבורו היום?

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ספורט אמריקאי
בחר
בחר