לאבי סמית עף משיקגו

.

הנושא נעול

הממ.. היום הזה בשנה

ציפורי נוד פורסות כנפיים..

כל כך רומנטי.

לא מבין את הזונות האלה. הערב זה חג לכל העולם הנוצרי, לא יכלו לחכות יומיים כדי לפטר אותו?

זה כמו לפטר כאן משהו בערב ראש השנה. בחיים זה לא היה קורה

גם גיילי עף מבפאלו. נקווה שיקח איתו את וונסטאד האפס.

אז מה, יש מצב ששוטנהיימר מגיע? אני בעד רק אם הוא מביא איתו את צפריר בתור מעודדת צמודה...

בלאק מאנדיי.

גם נורב טרנר, אנדי ריד, קרנל בקנזס,שורמור בקליבלנד בדרך הביתה, סך הכל אני סופר כבר שישה מאמנים מפוטרים

לא מבין את הזונות האלה. הערב זה חג לכל העולם הנוצרי, לא יכלו לחכות יומיים כדי לפטר אותו?

זה לא ממש חג, סתם עוד יום חופש. זה בכלל לא מקביל לראש שנה. חג המולד יהיה המקבילה המתאימה. 

בכל מקרה, זה לא שכולם לא ידעו על זה מראש ועם הפיצויים שהם מקבלים לא צריך לדאוג להם.

זה לא ממש חג, סתם עוד יום חופש. זה בכלל לא מקביל לראש שנה. חג המולד יהיה המקבילה המתאימה. 

בכל מקרה, זה לא שכולם לא ידעו על זה מראש ועם הפיצויים שהם מקבלים לא צריך לדאוג להם.

רק אצל הרוסים הקומיניסטים האלה זה החג הכי חשוב של השנה. ככה זה שאסור לחגוג חגים דתיים, אז חוגגים חג אזרחי עם כל הסממנים הדתיים. אני לא יודע אם ניסיתם פעם להתווכח עם רוסים יהודים, שעץ אשוח וסנטה קלאוז זה דברים נוצריים. הם בטוחים שזה לא...

שמשון-יודעים, לא לדאוג. פשוט לא מתייחסים אליהם כמו אל כאלה. אם השלטון היה אוסר גם את זה, לא בטוח שהמשטר היה שורד גם את 70 השנים שבהן התקיים.

רק אצל הרוסים הקומיניסטים האלה זה החג הכי חשוב של השנה. ככה זה שאסור לחגוג חגים דתיים, אז חוגגים חג אזרחי עם כל הסממנים הדתיים. אני לא יודע אם ניסיתם פעם להתווכח עם רוסים יהודים, שעץ אשוח וסנטה קלאוז זה דברים נוצריים. הם בטוחים שזה לא...

בדיוק השבוע היה לי ויכוח כזה. מבחינתם, זה באמת לא משהו נוצרי. לכן זה נראה לי אידיוטי כל ההתנגדות של הדתיים לעסק הזה. והכי מטופש, זה שהם מתנגדים כי "סילבסטר היה צורר יהודים". סילבסטר זה סתם שם שהדביקו לזה בארץ. בשום מקום בעולם לא קוראים לזה סילבסטר. זה כמו שבארץ זה המקום היחיד שקוראים למונדיאל ככה. בכל העולם לא יודעים בכלל מה זה סילבסטר, זה new years eve

וגם אריזונה פיטרו את המאמן שלהם

מוזר, היום המרצה שלי סיפר לנו שהוא היה בNY לפני כמה שנים והיה כתוב סילבסטר בכל מקום. כל אחד עם סיפור שונה.

אני בחיים לא שמעתי על סילבסטר בארה"ב, אבל אולי בניו יורק זה תפס עם כל הישראלים שם..

אין דבר כזה סילבסטר בארה"ב, רק בישראל קוראים לזה ככה.

אין דבר כזה סילבסטר בארה"ב, רק בישראל קוראים לזה ככה.

לא רק בישראל. גם חלק מאירופה

http://en.wikipedia.org/wiki/Silvester

בוא נגיד ככה - התגובה האלרגית שיש לגורמים דתיים בארץ למילה "סילבסטר" היא מטופשת. מה שאנשים חוגגים פה, עם סנטה ועץ אשוח, זה את השנה החדשה - חג שהוא לא דתי בשום מובן אלא פשוט מסמן מעבר של שנה קלנדרית בלוח שנה שנקבע על ידי איזה קיסר רומי לפני אלפיים שנה פלוס מינוס.

או בקיצור, אנשים מחפשים סיבה למסיבה, לשתות קצת, לנשק את האשה ולתת מתנות לילדים. להפוך את זה לדגל של המלחמה "בהתבוללות" זה תגובה קיצונית ומטופשת שאין בינה לבין דת דבר וחצי דבר. בעצם, לא לגמרי, כל דת יש לה מטרה אחת גדולה וזה לצמצם את היכולת של אנשים לעשות דברים מהנים. יהדות לא נותנת לך לאכול חזיר, האיסלם לא נותן לך לשתות (ולאכול חזיר) והנצרות לא נותנת לך להזדיין. חס וחלילה שאנשים ייהנו

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ספורט אמריקאי
בחר
בחר