המלצה על קוסמטיקאית מעולה

היי ברצוני לתת המלצה מכל הלב למור בראל על הטיפול המסור והמלבלב שעברתי אצלה.. 

באמת היא מצדיקה את כל מה שרושמים עליה באינטרנט מומחית בעור הפנים עשתה עם הפנים שלי פלאות..

אם אתם מחפשים קוסמטיקאית רפואית היא הכתובת ואני יודעת כמה קשה זה למצוא קוסמטיקאית טובה!

מוסיף המלצה על מכון מקצועי מאוד בו קיבלתי טיפול פנים לגבר שהביא את התוצאות הטובות ביותר שהיו לי לאחר טיפול פנים (והיו לי הרבה).

הגעתי עם נקבוביות מורחבות ואקנה וכמה ימים לאחר הטיפול כבר ראיתי שינוי מהותי מאוד!

זה האתר שלהם, ממליץ לכולם להכנס ולהתרשם!

הי חברים 

תודה על ההמלצות. אולי יש לכם במקרה המלצה על מומחה להקטנת חזה? חברה שלי סובלת מאוד כבר שנים מחזה גדול, ומתעניינת כעת בניתוח להקטנת חזה. היא סובלת משמעותית מחוסר פרופורציות בגוף העקבות החזה הגדול, היא מתקשה למצוא בגדים וחזיות שיתאימו לה, וסובלת משמעותית מכאבי גב בעקבות המשקל הגבוה שהחזה מפעיל. אשמח לקבל המלצה על מומחה בשבילה על מנת שתוכל להתייעץ איתו, ויוכל לשפר את מצבה. 

תודה!  

תודה רבה על ההמלצות, אני רוצה להמליץ לכן על קרן לוי, קוסמטיקאית ברמת אביב שמטפלת בי במסירות, חמודה, מקצועית עם מגוון רחב של טיפולים כמו הסרת שיער בשיטת IPL עם אינפרא אדום שהתוצאה שלו דומה ללייזר ובטוח יותר, איפור קבוע, עיצוב גבות ועוד. ממש מרשימה, התקשרו אליה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
רפואת עור (דרמטולוגיה)
בחר
בחר