ניקוי מרצפות ישנות

ניקוי מרצפות ישנות

שלום נכנסנו לדירה שעמדה ריקה כ-9 שנים. עוד מעט פסח ואנחנו רוצים שהרצפות ייראו יפה, לבן יותר, פחות עייף, יותר מבריק. יש משהו לרענן רצפות (מהסוג הישן עם הג'ינג'ים)? איזה תהליך? איזה חומר? תודה

רצפות,

רצוי לשטוף היטב עם מים מהולים באקונומיקה, לאחר מכן במים נקיים, לבסוף רצוי לשטוף עם פוליוויקס של סנו, לאחר מספר שטיפות עם פוליויקס הרצפה תראה אחרת. חומר מצויין.

חידוש רצפות - קירצוף , ליטוש ועוד

אני מבין שהכוונה למרצפות מהסוג שנקרא "טרצו" שהן יציקה (בד"כ בהירה") ובה "משובצות" אבנים מלוטשות. יש מגוון גדול של תהליכים מורכבים ויקרים יותר משטיפה "עשה זאת בעצמך" אך צריך להזמין בעל מקצוע עם מכונה - יש רמות שונות של טיפול - החל במשהו שנקרא "קירצוף" שהוא, עד כמה שהבנתי ניקוי יסודי בלבד, ועד "ליטוש" שהוא "שיוף" של כ- 1.5 מ"מ מהמרצפות ואמור לתת להן מראה חדש לגמרי. בעלי מקצוע אפשר למצוא בדפי זהב ... וכן בפורום "ריצוף וחיפוי" באתר archijob.co.il שם גם תוכל לקבל עצות מבעלי מקצוע. הצעות המחיר שאני קיבלתי התחילו ב- 10 ש"ח למ"ר לניקוי פשוט, ועד כ - 80 ש"ח למ"ר לליטוש. בכל מקרה אם אתה מנסה לנקות בעצמך בחומרים חריפים כדאי לנסות קודם כל במקום ניסתר בפינת הבית, לעיתים המרצפות רגישות מאוד ומקבלות כתמים. בהצלחה.

חשוב גם לשים לב לסוגי חומרי הניקוי שבהם אתה משתמש, לא כל דבר מתאים ויש שיכולים גם לגרום נזק אם לא תקפיד להתאים את המוצר לסוג הריצפה. רצוי מאוד לרכוש מוצר ממותג מוכר ואמין ולוודא שהבקבוק מאפשר שימוש חסכוני ומדוד.

"קח כל מה שאתה צריך, תן כל מה שאתה יכול." - גרגורי סנטיאנה

מרצפות ישנות גם סדוקות ופנות פגומות,הכי נכון זה לצפות מעליהן,

ריצוף פורצלן או פרקט אמיתי או מפלסטיק,לי יש כזה,חלום גם במטבח שמתי

לא צריך לשטוף רצפה רק סמרטוט לח ,ונראה מהמם

אסור להציף אותו במים, אבל דלי שנשפך,מיד מנגבים והכל חדש מבריק

ניקוי מרצפות ישנות ממולץ לבצע פוליש או ליטוש מידע רלוונטי נמצא כאן

נ.ב ואם חסר מידע מומלץ להיכנס לקישור הזה

שלום רב, איך ניתן לנקות מרצפות טרצו שנפגעו מחומצת לימון ?

היי

ריענון רצפות וגם ניקיון מרצפות טרצו נחשבים למורכבים יחסית בעולם הניקיון. צריך להשקיע מאד בבחירת חומרי הניקוי, ולעשות זאת על פי הספר.

אם זה באמת הליך חד פעמי, הייתי ממליץ לכם לא לקחת סיכונים ולהיעזר בשירותיה של חברת ניקיון לבתים. לא חסרות כאלה בישראל - תוכלו למצוא כאן. ממליץ גם לקרוא ביקורות לפני הבחירה.

בהצלחה

דווקא אני לא מסכים איתך ניסן למה למהר להחליף את המרצפות יש אחלה פתרונות של ליטוש מרצפות ישנות שהתוצאות שלהם גם יותר טובות וגם יותר משתלמות, על הפשוט והכי טוב שיכול להיות לרצפה ישנה שבמיוחד ולא רוצים להשקיע יותר מדי, למשל לי יש ניסיון עם חברת ליטוש שביצע אצלי עבודה ועד היום אני מרוצה ועבר כבר 5 שנים

אפשר גם לקנות מכונות שטיפה, יש הרבה סוגים וגם במחירים סך הכל טובים
אם את מעוניינת לראות דומאות למכונות שטיפה אז יש כאן:
http://www.vac.co.il/hebrew-----2_shtifat_rizpa_matzberim.html

היי

ריענון רצפות וגם ניקיון מרצפות טרצו נחשבים למורכבים יחסית בעולם הניקיון. צריך להשקיע מאד בבחירת חומרי הניקוי, ולעשות זאת על פי הספר.

אם זה באמת הליך חד פעמי, הייתי ממליץ לכם לא לקחת סיכונים ולהיעזר בשירותיה של חברת ניקיון לבתים. לא חסרות כאלה בישראל - תוכלו למצוא כאן. ממליץ גם לקרוא ביקורות לפני הבחירה.

בהצלחה

לטוש מרצפות זה הפתרון האולטימטיבי לחידוש ריענון המראה המקורי,

זה תהליך פשוט מאוד,התוצאות מהממות,כמובן לא להשחיז כל שנה,כי שכבת הטרצו כמה מילימטרים

השאר מלט אפור וחול

הי 

ממליץ בחום על מכונות שטיפה מצוינת של חברת אלרז, שמנקה בעוצמה חזקה, ויכולה להבריק גם מרצפות ישנות. 

אם אתם מחפשים בעלי מקצוע מומחים, כמו כאלו לאיטום עם יריעות ביטומניות או מכל תחום אחר, הכנסו לאתר יצאת גדול

מומלץ לפנות לחברת ניקיון ולהתייעץ איתם לגבי סוג הניקיון המתאים ביותר. נשמע שבמקרה שלכם כדאי לעשות פוליש לרצפות, מה שיחדש אותם ויבריק אותם.

אתה יכול למצוא כאן חברת ניקיון שעושה את כל סוגי הניקיון (וגם פוליש) ולהתייעץ איתם:

http://www.cleaningservices.co.il/

http://www.cleaningservices.co.il/
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: chenb1990
עבור לפורום:
עשה זאת בעצמך
בחר
בחר