בעיות במקרר סמסונג

שלום 

יש מקרר סמסוג המקפיא התחתון קופא בחלקו העליון והרצפה כולה כולל המגירות 

מה יכול להיות עזרה ?

שלום 

יש לי מקרר סמסוג המקפיא התחתון קופא בחלקו העליון והרצפה כולה כולל המגירות 

מה יכול להיות עזרה ?

איציק

המקרר לאחרונה התחיל להקפיא את המוצרים בתוך המקרר מה צריך לעשות האים יש צורך בכיוון בלוח התצוגה שבחוץ ואם כן מה צריך לעשות

שלום יש לי מקרר סמסונג מקפיא עליון.הדברים במקרר קופאים מה לעשות.יש תצוגה בדלת הגדולה של המקרר על מה לכוון או איך כדי שלא יקפאו הדברים?תודה על תשובתך המהירה

הי יש לי מקרר סמסונג דגם rs26dams  למקרר בר קרח ומים ,הקרח לא יוצא נישבר חלק ,איך אני יכולה להשיג את החלק הספציפי ?פניתי לשרות של סמסונג ואמרו לי שאין חלקים למקרר דגם זה.

מייל:galitpp5@walla.co.il

תוכלי לקבל עזרה בסכום נמוך בקבוצה:

www.facebook.com/groups/mekarerim

תוכלי בנוסף לקבל הדרכה שלב שלב.

נראה כמו גומיה לא טובה או לא יושבת טוב.

www.facebook.com/groups/mekarerim

שלום רב, יש לי מקרר סמסונג והבעיה במקרר שיש לדעתי תקלה בטיסות הצטברות הקרח בבר השתיה. מה צריך לעשות על מנת שהצטברות הקרח תיפסק. 

אודה על תשובתך המהירה.

לאחרונה, מקרר הסמסונג שלי, בןכ-3 שנים, התחיל להשתגע. חוץ מתופעות הפלסטיקים הנסדקים, הוא החל לצבור מים בתחתית. כלומר, מים ניקווים בחלקו הפנימי, מתחת למגירות הירקות. מה אפשר לעשות? ברור לי שהזמנת טכנאי של שירות המקררים הרשמי, יעלה ביוקר רב. נא עזרתכם בהצעות!!!!

היי מה קורה שהמוצרים במגירת הירקות קופאים?

היי מה קורה שהמוצרים במגירת הירקות קופאים?

היי.יש לי מקרר סמסונג עם בר דגם RF26DASH/PD ובזמן האחרון יש מים מתחת למגירה הגדולה.הוצאתי את המים ולאחר שבוע היה עוד פעם הרבה מים.אני יכולה לעשות משהו לבד או להזמין טכנאי.בטח עולה הרבה כסף.

דלת המקרר לא נסגרת טוב.נראה שהצירים נשחקו.איך מחליפים או מפרקים הדלת.

יש לנו מקרר סמסונג הפוך.לפני בערך חודש וחצי שמתי לב שהמנורה של הפריזר מהבהבת אבל המקרר עובד כרגיל  ובכל זאת הזמנתי טכנאי.אף אחד משלושת  הטכנאים  שהיו בביתי לא הצליחו למצוא את התקלה. אחד הטכנאים המליץ להפשיר את המקרר ולתת לו   עם דלתות פתוחות לעמוד כמה  ימיים ואכן זה מה שעשיתי. לאחר 48 שעות חיברתי את המקרר לחשמל ונראה שהכל תקין ושום מנורה לא מהבהבת אבל שמחתי היתה מוקדמת מדי ואחרי יום וחצי המנורה שוב מהבהבת אבל המקרר עצמו תקין.

שלום רב, יש לי מקרר סמסומג טריפל ויש לי בעיה עם הצטברות מים מתחת למגירת מוצרי החלב. יש בעיות נוספות ולא כדאי לתקן אותו. אני שוקלת לקנות מרקק סמסונג 4 דלתות 700 ליטר. שאלתי היא האם בדגמים החדשים יש עדיין את הבעיות הללו של הצטברות מים. אנא תשובתכם.

עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
עשה זאת בעצמך
בחר
בחר