רוצה לבנות לבד שולחן אוכל...

רוצה לבנות לבד שולחן אוכל...

שלום לכולם אני רוצה לבנות לבד שולחן אוכל גדול, איך אתם ממליצים לעשות את זה? ללכת לנגריה ולבקש שיכינו לי פלטה ורגליים באיזה גובה ועובי שאני רוצה...? אולי מישהו מכיר נגריה שבה אני אוכל לבקש את העץ והם גם יעזרו לי וידריכו אותי איך לבנות, איך ולחבר את החלקים? אגב עוד שאלה איזה עץ מומלץ, שיהיה אחר כך קל לצבוע אותו בגוון כהה כזה, כמו שוקולד...? בקיצור כל עזרה בנושא תעזור לי מאד תודה... שירה

שולחן אוכל

ישנן כמה אפשרויות . האחת , ללכת לנגריה ,להגדיר את סוג העץ המבוקש , כמות הסועדים שמסיבים מסביבו , לשלם וזהו. השניה , להזמין חלקים בנגריה לפי ההגדרות שלך , לשלם ללכת הביתה , לצבוע ולהרכיב, והשלישית , ללכת לחנויות כמו רוזנפלד או הום-סנטר , להם יש פלטות ולוחות בגדלים שונים, מוכנות לעבודה, לקנות מהם כל מה שנחוץ , וכן...לשלם , ללכת הביתה ,לחתוך לצבוע ולהרכיב. ( המועדף על ידי ). אפשרויות אחת ושתים אפשר לקבוע את סוג העץ : מייפל,בוק, דובדבן או כל מה שבא לך. ברשתות החומר הוא בד"כ אורן מוקצע ומוחלק . אביזרים ...בנגריה טובה ימליצו על אביזרים נוספים ובד"כ גם יפנו לספק זה או אחר, ברשתות יפנו למדף וימליצו על אביזר זה או אחר מתוך מה שקיים במלאי. אז ....לכי לעשות נסורת...

שולחן

אצלנו ניתןלהשיג חלקים לשולחן כולל פלטה עץ אורן רגליים ואביזרי חיבור דקורטיביים וחזקים(השולחן לא יתנדנד) דודי 052-601863

מי זה אצלנו ואיפה אתם יושבים??????

לצורך בניית המטבח ממליץ לך להשתש ב  כלי עבודה מילווקי במגוון קטגוריות כגון: מברגות מילווקי, מקדחות מילווקי , פטישונים מילווקי, מסורים מילווקי, סוללות מטענים ובוסטרים, משחזות מילווקי, מלטשות ומחרצות, כלי עבודה לצנרת, מכשירי מדידה והנדסה, פטישי SDSmax, מחרצת בטון/איטונג, אקדחי סיכות מילווקי, מסמרים וניטים, דיסקים ולהבי יהלום מילווקי.

שולחן אוכל גבהו 88 סנטימטיר בדרך כלל

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
עשה זאת בעצמך
בחר
בחר