כיצד נפטרים מריח טחב בארונות קיר

כיצד נפטרים מריח טחב בארונות קיר

שלום אני מתאר לעצמי שכבר נשאלה השאלה הזו בעבר, אבל חיפשתי בפורום לא מצאתי. בכל אופן, אני גר בדירה שכורה מזה שנה וחצי ויש ריח טחב בארונות קיר. כמובן שהריח עובר לבגדים. ניסיתי לשים סופגי ריחות (מיועדים למטרה זאת, כך כתוב על האריזה) אבל לא הועיל. כמו כן, אני משתדל להשאיר את דלתות הארון פתוחות רוב הזמן אבל גם לא עוזר. יש איזשהו פתרון? כל רעיון יתקבל בברכה. תודה.

כדאי לברר מה נמצא מאחורי הארון.

האם עובר בקיר צינור מים שעלול לדלוף. האם הקיר הוא קיר משותף עם מקלחת או אמבטיה שמים מחלחלים בין האריחים. האם הקיר הוא קיר חיצוני שאינו עמיד בפני הלחות של מי גשם.

ריח רע = עובש וטחב - 3 הצעות

כמו שאומר המנהל, כדאי לאתר את המקור. אם לא מאתרים אותו, או מניחים שהוא כבר לא קיים, יש לפעול להרחקת הריח. ההמלצה הבסיסית ביותר היא אוורור: מרוקנים את הארון, פותחים אותו לרווחה (כולל הוצאת מגירות לגמרי) ופותחים חלונות בחדר. ביום חם (ויבש !) זה יחסית מהיר. עשוי לקחת כמה ימים. שיטה שנייה: חומרים הורגי עובש. הטוב ביותר שאני מכיר הוא ספריי ליזול (שריחו לא רע בכלל). יש אלטרנטיבות רבות. אם העץ יבש (לפני ההתזה) הספריי הזה עשוי בהחלט לעזור. להתשמש בנדיבות. שיטה שלישית (וגרועה): חומרים מסתירי ריח. ניתן לתלות בארון או להתיז בספריי חומרים שיסתירו את הריח הרע (עד שיעלם לבד?) אבל אינם משפיעים על הסיבה המקורית לריח. למשל, נפטלין ודומיו. בהצלחה.

ריח רע = עובש וטחב - 3 הצעות

כמו שאומר המנהל, כדאי לאתר את המקור. אם לא מאתרים אותו, או מניחים שהוא כבר לא קיים, יש לפעול להרחקת הריח. ההמלצה הבסיסית ביותר היא אוורור: מרוקנים את הארון, פותחים אותו לרווחה (כולל הוצאת מגירות לגמרי) ופותחים חלונות בחדר. ביום חם (ויבש !) זה יחסית מהיר. עשוי לקחת כמה ימים. שיטה שנייה: חומרים הורגי עובש. הטוב ביותר שאני מכיר הוא ספריי ליזול (שריחו לא רע בכלל). יש אלטרנטיבות רבות. אם העץ יבש (לפני ההתזה) הספריי הזה עשוי בהחלט לעזור. להתשמש בנדיבות. שיטה שלישית (וגרועה): חומרים מסתירי ריח. ניתן לתלות בארון או להתיז בספריי חומרים שיסתירו את הריח הרע (עד שיעלם לבד?) אבל אינם משפיעים על הסיבה המקורית לריח. למשל, נפטלין ודומיו. בהצלחה.

כדאי לברר מה נמצא מאחורי הארון.

האם עובר בקיר צינור מים שעלול לדלוף. האם הקיר הוא קיר משותף עם מקלחת או אמבטיה שמים מחלחלים בין האריחים. האם הקיר הוא קיר חיצוני שאינו עמיד בפני הלחות של מי גשם.

תודה רבה ל-MAX63 ועודד.

אני אנסה חלק מההצעות שהעליתם, ואכן הארון נמצא מאחורי קיר של מקלחת, כך שצריך יהיה לבדוק באם ישנה דליפה של מים (איך עושים את זה?...אבל זה כבר סיפור אחר). בכל אופן תודה רבה!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: forumbot
עבור לפורום:
עשה זאת בעצמך
בחר
בחר