נישות - ריבועים לקיר- מבטון או גבס?

מה יותר טוב? יש לנו קיר 2 מטר על מטר (בערך) אני רוצה לבנות עליו ריבועים (נישות) איך יותר כדאי? גבס? בטון? ואם יש לכם מידע מי יכול לעשות לי דבר כזה תודה

נישות

הרבה יותר קל ונקי ליישם בגבס , מייצרים מסגרת/מסגרות ממסילות וניצבים ועליהם מחברים את פלטות הגבס עם קצת ידים ימניות אפשר לבצע לבד ללא עזרה מבעל מקצוע , הכלים שנדרשים הם : מספרי פח לחיתוך הניצבים /מסילות , סכין יפנית גדולה לחיתוך הגבס , מברגה לחיבור הגבס לקונסטרוקציה ומרית כדי למרוח את חומר המילוי. בחשבון פשוט העלות בצורה זו - מינימלית והכייף גדול

אבל למה?

למה לא לעשות את זה פשוט מעץ? אם את מסתפקת בנישה רדודה ניתן להשתמש בעץ בנין הוא לא יקר, עבה ונותן יופי של אפקט והכי חשוב- הכי מהר ליישום

מה יותר טוב? יש לנו קיר 2 מטר על מטר (בערך) אני רוצה לבנות עליו ריבועים (נישות) איך יותר כדאי? גבס? בטון? ואם יש לכם מידע מי יכול לעשות לי דבר כזה תודה

גבס תמיד אפשר לפרק בקלות יחסית ולתקן כשנמאס

(וזה נמאס בסוף) עם בטון זה קצת קשה יותר. מה שחשוב בגבס זה להקפיד על עבודה איכותית הינו: 1. שימוש במסקינגטייפ בחיבורים בין שני לוחות 2. שימוש במסקינגטייפ עם פסי פח לפינות הקונסטרוקציה אחרת זה מתבלה מהר מאוד. בהצלחה

גבס הכי מתאים לבניית נישות גבס ומדפים אבל מומלץ לפנות למומחים לעבודות גבס, אלא אם כן יש לכם נסיון בתחום.
בנייה בגבס דורשת ידע ודיוק. החומר עצמו קל לעיצוב אבל בנייה לא מדויקת יכולה להיות הרבה פחות יציבה.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
עשה זאת בעצמך
בחר
בחר