03.05.02 | 16:49
נזילה מהניאגרה לתוך האסלה
מהניאגרה אצלי בבית נוזלים מים באופן קבוע דרך הצינור שמוריד מים לאסלה. האם אפשר לטפל בזה או שזה אומר להחליף את כל הניאגרה? תודה מראש.
03.05.02 | 18:52

לפני שאתה מחליף לחלוטין כדאי לבדוק

אם המצוף של הניאגרה לא מכוון גבוה מידי וכך בכל פעם כשהניאגרה מתמלאת יש עודפים הנוזלים לאסלה. יש בורג קטן בחיבור של המצוף לגוף הניאגרה. נסה לכוון אותו. במידה וזה לא יעזור כדאי להחליף את הגומיות, אולי שם הבעיה... בהצלחה
04.05.02 | 18:20

זאת בדיוק התשובה שגם אני הייתי נותן לך

05.05.02 | 21:18

נזילה מהניאגרה לתוך האסלה

מהניאגרה אצלי בבית נוזלים מים באופן קבוע דרך הצינור שמוריד מים לאסלה. האם אפשר לטפל בזה או שזה אומר להחליף את כל הניאגרה? תודה מראש.

יש פיתרון קל

יש פיתרון קל מאוד לבעיה והיא טבעת גומי שטוחה בצבע שחור שמותקן בתוך הניאגרה בחלק התחתון של המנגנון שיש להחליף על ידי פירוק קל של המנגנון
10.07.12 | 08:10

אני מקפיץ את ההודעה כי קרה לי בדיוק אותו הדבר!

בדירה שאני שוכר כרגע , הייתה כל הזמן נזילה קטנה, והסתבר שהמצוף היה מכוון גבוה מדי, ואז המים שבתור הניאגרה לא הגיעו מספיק גבוה כדי להפעיל לחץ על המצוף ולסגור את החור שדרכו זורמים המים לתוך הניאגרה (בגלל זה הייתה זרימה קטנה כל הזמן).

אבא שלי עזר לי לתקן את זה, ואז עדיין הייתה בעיה להוריד את המים, בסוף היינו צריכים גם להחליף את הגומיה של הכפתור עצמו... עכשיו הכול בסדר.

בכל מקרה, אל תמהרו להחליף ניאגרה, לא צריך שרברב כדי לתקן את הדברים האלו, רק לא להיות עצלנים מדי...

איתור נזילות

10.07.12 | 13:35

צודק ביותר כתבו לך ,כוון המצוף כך שפחות מים יכנסו לארגז

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
עשה זאת בעצמך
בחר
בחר