היכן ניתן לקנות בריסטולים בזול???

שלום אני רוצה ליצור הזמנות לחתונה ולשם כך דרושים לי 25 גליונות של בריסטולים מאיכות טובה מישהוא יודע היכן אני יכול להשיג בזול כמות כזו באיזור המרכז או חיפה ???

תנסה/י בפינת הצייר רח' גאולה 10 (פינת הירקון) ת"א 5177390-03 .

תנסה בארטא בנחלת בנימין

יש סיכוי טוב שתוכל/י למצוא את מה שאת/ה רוצה בארטא ברחוב נחלת בנימין בתל אביב. יש שם מחלקת נייר ענקית, אם את/ה סטודנט לעיצוב גם תקבל/י הנחה (עד כמה שזכור לי...), בכל מקרה יש שם מבחר עצום... עוד עצה לעתיד ואולי אפילו זה רלוונטי לעכשיו - כל שנה לקראת סוף השנה האזרחית (בשבוע שבועיים אחרונים של דצמבר) עושים שם מכירה, ביום שבת בערב, של 1+1 בחינם או 2+1 בחינם על כל המוצרים של הגרפיקה והאומנות כולל כל מחלקת הנייר - שווה בהחלט. מקווה שעזרתי מעט, שיהיה שבוע נפלא.

מבצע של 1+1 זה נשמע סביר, אבל מעבר לכך ארטא וזול לא הולך ביחד.

בכל אופן אם כבר אז בדרום תל אביב ברח' הרצל יש חנות מכשירי כתיבה בשם: נייר אספקה. הם נחשבים זולים.

למעט מבצע 1+1, ההנחות לסטודנטים הן לא מי יודע (כ)מה...והמחירים הרגילים שלהם בשמיים.

שלום אני רוצה ליצור הזמנות לחתונה ולשם כך דרושים לי 25 גליונות של בריסטולים מאיכות טובה מישהוא יודע היכן אני יכול להשיג בזול כמות כזו באיזור המרכז או חיפה ???

תודה על העזרה - נעדכן בהמשך...

תנסה/י בפינת הצייר רח' גאולה 10 (פינת הירקון) ת"א 5177390-03 .

אם מדובר בכמות אז כדאי לנסות ברח' עליה בתל אביב,

הוא לא במיוחד נחמד אבל זול. אני לא זוכרת את המספר, אני אוכל להעביר לכם רק ביום חמישי בערב.

יש הרבה מקומות שמוכרים גליונות, בכל מקרה אם ירדת מהרעיון תיכנס לאתר של סטודיו cell יש שם הזמנות לחתונה אונליין במחירים זולים יחסית

יש הרבה מקומות שמוכרים גליונות, בכל מקרה אם ירדת מהרעיון תיכנס לאתר של סטודיו cell יש שם הזמנות לחתונה אונליין במחירים זולים יחסית

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
עשה זאת בעצמך
בחר
בחר