בעיות עם הכספת

בעיות עם הכספת

בעיות עם הכספת

ייעוץ מומחה כיצד לתקן בעיות נפוצות עם מנעולי 

 הם חלק מחיי היום מיום שלנו שאנחנו בדרך כלל לא צריך לשים הרבה מחשבה. הם שומרים על המשפחה שלך / עמיתים לעבודה, 

רכוש, רכוש בטוח ומאובטח, כך שאתה לא צריך לדאוג בכל פעם שאתה עוזב. מנעולים הם רק משהו שאנחנו חושבים עליו כאשר משהו משתבש, 

וכאשר משהו משתבש עם מנעול, זה נוטה לטעות מאוד. עם מעל 40 שנות ניסיון,

 מנעול יש את כל הטריקים של הסחר כדי לקבל את המנעולים בחזרה על המסלול! להלן שש הבעיות הנפוצות ביותר לגבי מנעולים ואת הפתרונות כדי לעזור לתקן אותם.

 הדלת ואת כגון תקוע או קפוא מנעולים הדלת, בריחים שאינם נעל, ואת המפתחות שבור מנעולים.

 

רבים הדלת הדלת ואת הבעיות סט נעילה ניתן לתקן לפני שהם הופכים כל כך רציני כיסט נעילה לא עובד בכלל. לעתים קרובות, תקלה של תפס או מנגנון נעילה גורם לבעיה. הנה אנחנו מסתכלים על תיקונים עבור

 אם יש לך מפתח שלא יפעל במנעול, ראה כיצד לתקן מנעולי דלת.

 

מנגנון נעילה לא יכול לעבוד פשוט כי המנעול הוא מלוכלך או יבש צריך להיות משומן עם גרפיט (לא להשתמש בכל סוג של שמן כי זה יהיה מסטיק- לעלות את העבודות). התפקוד לא תקין עשוי להיות תוצאה של דלת מתאים כראוי.

 

עבור בעיות מנע רציני, זה בדרך כלל הכי טוב להתקשר מסגר או להחליף את המנעול לחלוטין. או להזדכות רוב ידיות הדלת הפנימית זולות יחסית להחליף; זה לא ממש משלימים את הדלת הפנימית ידיות או מנעולים מקצועית לתיקון אלא אם כן הם מיוחדים. אתה יכול לקנות ידיות הדלת באינטרנט .

 

1. שבב מפתח בדלת

כיסינו את זה בפוסט הקודם בבלוג , אבל זה עדיין אחד המנעול מתסכל ביותר בעיות מפתח הבית ובעלי עסקים בפנים. לעתים קרובות יותר מאשר, מפתחות שבורים להתרחש כאשר אתה נמוך בזמן מנסה למהר את הפתיחה או אבטחת המנעול. אחת הדרכים להימנע מכך היא להאט. קח את הזמן שלך כאשר נעילה או פותח את הדלת שלך, כך שאתה לא יכול רק לעזור למנוע את המפתח מן לשבור את המנעול, אלא גם כדי לוודא את המנעול להיות מאובטח כראוי שמירה על הנכס שלך בטוח.

 

2. לא תוסיף מפתח

ישנן מספר סיבות מדוע ייתכן שלא תוכל להכניס את המפתח למנעול הדלת. בראש ובראשונה, ודא שזה המפתח הנכון! אמנם זה נשמע פשוט, לפעמים את הפתרונות הפשוטים להחליק את המוח. בדוק את החוף הדרומי 5 של מנעול זול וקל מפתח ארגוני רעיונות כדי להבטיח את טבעת המפתח נשאר מאורגן וכי יש לך את המפתח הנכון בכל פעם. אם זה המפתח החדש לחתוך, תמיד יש סיכוי כי המפתח אולי היה לחתוך גרוע, ולכן חשוב תמיד להשתמש מסגר מנוסה ואמין. אם זה המקרה, הקפד לדווח על הבעיה לחברה ולקבל מפתח חדש, ללא תשלום.

 

3. מנעולי דלת איטיים

מנעולים איטיים יכול להיות תיקון פשוט יחסית. בעיה זו מתרחשת לעתים קרובות כאשר הלכלוך או לכלוך צבר המנעולים שלך לאורך זמן. אם אתה רוצה לנסות את שיטת DIY, תחילה נסה איטי ומבוקר החדרת צמר גפן לתוך המנעול כדי למשוך את הלכלוך. אם זה לא עובד, תצטרך לשמן את המנעול. לעולם אל תשתמש בשמן! שמן ושמן יכול למעשה סותם את המנעול ולגרום בעיות נוספות. השתמש תמיד תרסיס גרפיט או סיליקון כדי לנעול מנעולים. לא מכיר מנעולים או אין לך את הכלים הנכונים? התקשר לנעול דרום החוף ואנו יהיה אחד המקצוענים שלנו מאומן לקבל לנעול שלך בחזרה אל קצה הטופס העליון בתוך זמן קצר.

 

4. נעל את החידון

כאשר אתה יכול לקבל את המפתח המנעול, אבל לא להפוך את המפתח, כלומר, המנעול שלך תפס. זוהי אחת הבעיות הנפוצות הנפוצות ביותר שאנו רואים כמו מסגרים מקצועי. שוב, יש כמה סיבות זה יכול לקרות, אבל מה שחשוב ביותר הוא לא לנסות לכפות אותו. לאלץ את המפתח עלול לגרום לנעילת לנעול גדול או את המפתח לשבור את המנעול , אשר רק עושה דברים גרועים יותר. אתה יכול לנסות להשתמש תרסיס גרפיט או סיליקון כדי לסוך את המנעול, אבל אם זה לא עובד, הגיע הזמן להתקשר מומחים שלנו דרום חוף מנעול, כדי למנוע גרימת נזק נוסף.

 

5. דלת לא נעל

לעתים קרובות דלת רוצה שעון פשוט בגלל הבריח הבריח על הדלת אינו מיושר כראוי עם צלחת השביתה על הדלת. תיקונים יכול להיות פשוט כמו ביצוע כמה התאמות קטין אצווה או מורכב כמו לחלוטין מחדש את הדלת. עם מעל 40 שנות ניסיון, שלנו 

.6 בורג הוא שקע S או שהנעילה אינה פועלת

בעיה זו היא כמעט תמיד נגרמת על ידי בעיה מכנית זה הטוב ביותר שנותרו מקצוענים. ניתן להסיר את המנעול ולנסות למצוא את מקור הבעיה, אבל לעתים קרובות יותר מאשר לא זה אפילו שווה לנסות לתקן. מנעולים חדשים זולים שלנו מנעולים דרום החוף יהיה זה הוחלף במהירות וביעילות ככל האפשר!

 

החיים מלחיצים מספיק, וכאשר נעילת המנעול שלך, אתה רק רוצה לתקן את זה מהר ככל האפשר, כך שתוכל לחזור לשגרה הרגילה שלך. המלווים שלנו מורשה ומבוטח יהיה לך על הדרך שלך שוב בתוך זמן קצר! אם אי פעם יש לך בעיות עם הבית שלך או מנעולים של העסק, התקשר

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
עשה זאת בעצמך