בעיות בדלת הרכב

בעיות בדלת הרכב

בעיות בדלת הרכב

עבור מנגנון קטן כזה פשוט, דלת דלת המכונית יכול לגרום לבעיות רבות. זה המכשיר שמחזיק את דלת המכונית סגורה לפתוח את זה לפתוח. הדלת דלת המכונית עם בעיה יכול למנוע ממך להיכנס למכונית שלך. אם היית בתאונה ותפסן נבל מונע ממך לצאת מהמכונית שלך, זה יותר מאשר רק בעיה קטנה - זה יכול להיות מסוכן.

 

סוגי בעיות

דלת המכונית תפרים נתקע הוא תלונה טיפוסית שמעתי מבעלי הרכב. רוב בעיות האחיזה נמצאות בכלי רכב ישנים יותר. במקרים מסוימים, הדלתות קשה לפתוח ולפעמים זה לוקח הרבה כוח כדי לקבל את הבריח להרפות. התפסים יכולים להיות רועשים בעת פתיחת הדלת או סגירתה. לפעמים הם נתקעים ולא נותנים לדלת להיפתח או להיסגר. בעיות נעילה נוטות להתרחש בתדירות גבוהה יותר במזג אוויר קר יותר.

 

סימני אזהרה

הצורך להשתמש בכוח נוסף כדי לפתוח או לסגור את דלת המכונית שלך יכול להיות סימן אזהרה כי התפס שלך אינו פועל כראוי. צליל השריקה של מתכת נגד מתכת כאשר אתה פותח או סוגר את הדלת שלך יכול גם להיות סימן שמשהו לא בסדר. צליל חריקה או גרגירי הוא סימן מרמז כי הבריח שלך צריך תשומת לב.

 

סיבות אפשריות

בלאי רגיל יכול לייצר בעיות עם הדלת הדלת שלך, כגון מתכת מעוותת או חלקים כי מעט להתכופף על מנגנון הבריח. סגר את הדלת יותר מדי יכול גם לגרום את הבריח להתכופף.

 

מים הנכנסים לריבת הדלת עלולים לגרום לנעילה בחלודה, ולכן קשה לפתוח ולסגור. מים נכנסים ריבה הדלת שלך מן הגשם או מכונית האחרונה כביסה יכול לאסוף ליד הבריח להקפיא. זה יכול לגרום לדלת שלך להקפיא.

 

תיקונים אפשריים

עבור תפס דלת קפוא, נסה להשתמש מפוח השיער שלך על חום גבוה לכוון אותו על דלת המכונית שלך באזור הבריח. אם אתה יכול להיכנס עוד דלת, לחמם את המכונית שלך עד הקרח סביב הבריח נמס.

 

מסיר חלודה ושומן מרפק קטן יכול להסיר חלק חלודה סביב הבריח שלך כדי לעזור לה לעבוד טוב יותר. השתמש חומר סיכה, כגון שמן חודר, כדי לעזור להיפטר ציוץ קטין ולאחר מכן שוב כחלק תחזוקה שגרתית שלך כדי לשמור על הבריח שלך במצב תקין.

 

אם דלת הדלת שלך תקועה והדלת לא תיסגר, השתמש במברג או בעט כדי להחזיר את התפס למקומה המקורי. תן לה שמן של שמן. זה עשוי להיות כל מה שאתה צריך עבור תוספת דלת הדלת צמוד.

 

אם כל השאר נכשל, ייתכן שיהיה עליך לקבל ערכת החלפת הדלת תפס. אלה נמכרים עבור רוב המכונית בכל חלקי הרכב המקומי שלך חנויות.

 

תנאים מסוכנים

לעולם אל תיכנס למכונית ותניע אותה אם דלת דלת הנהג תקועה. במקרה של תאונה, אתה יכול להיות בסכנה גדולה אם אתה לא יכול לצאת מדלת המכונית שלך.

 

כך ניתן לומר על דלת הדלת כי לא ייסגר. אל תנסו לקשור את הדלת או לסגור אותה בדרך כדי להישאר סגורים מלבד באמצעות הבריח. במהירויות גבוהות נפתחה דלת לא נפתחת וניתן ליפול מהמכונית.

 

הפניות

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
עשה זאת בעצמך