איך פורצים רכב

איך פורצים רכב

איך פורצים רכב 

כל מי ששכח את המפתח בתוך רכבו ונעל אותו , לדוגמא בקניות או בדלת הנהג אך כשאנו מגיעים לדלת הנהג נזכרים שהמפתחות שלנו נעלמו נשכחו בפנים ואנחנו חסרי אונים ונשארנו הופ נשארנו מחוץ לרכב. כל אחד

יכול לשאול את עצמו אם פריצה עצמאית עדיפה על הזמנת מנעולן מקצועי.

 

שכנים חברים משפחה- לאף אחד מהם אין ניסיון וידע בתחום, אל  תסתכנו ותתנו לאף אחד לנסות לתת לפרוץ את הרכב, כמו שלכם אין ניסיון גם להם אין, אם יגרם נזק לרכב זה יצא מהכיס שלכם ראו הוזהרתם.

רבים שנתקעים מחוץ לרכבם מחפשים תשובות איך לפרוץ רכב וכיצד לחלץ את עצמם, מהמצב בו נקלעו הדבר לכאורה אינו פשוט ומצריך ידע עשיר בפריצת רכבים וציוד מקצועי המיועד לפריצת רכב ללא נזק, שבירת חלון אינה פתרון לכך ואין אדם שמעוניין לעשות זאת לרכבו האישי, לא ממליץ לימוד תוך ניסוי וטעייה יכול להביא לנזקים כבדים שבסופו של דבר יעלו לכם מאות וגם אלפי שקלים סרגלים למינהם מתחת לחלון כמו בסרטים לא תמיד עובד, יש שיטה ולא מדובר בסרגל פשוט של בית ספר, אתם סתם חופרים בפנים לא יודעים בדיוק לאן לגשת עושים כגון נזק למנעול, נזק לחשמל ולחלון הרכב, וגם לבעיות מכאניות לחלון (מנגנון הרמה). כאלה ואחרות יש להיעזר אך ורק ע״י פורץ רכבים מקצועי שיעשה את העבודה עבורכם ללא נזק.

אין לדחוף מפתח שאינו תואם לפתח מנעול הרכב, פעולה זו יכולה לתקוע את המפתחות במנעול בגלל חוסר התאמה של הפינים ובנוסף להרוס ולעקם את הפינים בתוך תוף המנעול ולביא עימו נזק כבד מאוד לכיס שלכם, מיותר לציין זה לעולם לא יעבוד כן תעשו תקשרו לפורץ רכבים מקצועי שיעשה את העבודה עבורכם ללא נזק. או מנעולן מקצועי מוסמך באישור משטרת ישראל או לעשות את העבודה עבורכם ללא נזק, עלות הפריצה יחסית משתלמת ולרוב נערכת דקות בודדות תלוי ביצרן וסוג הרכב.

אנשים מספרים על כך שהופתעו מהמחיר בסיום השירות ואתם בוודאי לא תרצו שדבר כזה ייקרה לכם ולסיכום אפשר להגיד כי המנעולן שאתם בוודאי תרצו חייב להיות מקצועי, הגון ישר זול במחיר הוגן ואמין ובעל תודעות שירות טובה אני ערכתי

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
עשה זאת בעצמך