הרכבת גלגל חשמלי על אופני ברומפטון

הרכבת גלגל חשמלי על אופני ברומפטון

היי חברים, מחפש את אלו שיש להם יכולות בריתוך ומבינים באופניים קצת..emo_06.png
יש לי אופני ברומפטון מתקפלים בעיצוב קלאסי, אני מעוניין להפוך אותם לחשמליים,
להבנתי הרבה עדיין אין אופני ברומפטון חשמליים בישראל וגם שיצאו הם ישקלו 16 ק"ג מה שמבטל משמעותית את החוויה,
נתקלטי בסרטון הזה 

שמספר עליהם ושם גליתי שיש פתרון מולץ סוג של גלגל חכם שהופך את האופניים לחשמליים,
זה פטנטי איטלקי, קונטרה לגלגלי 20" שאין בגלגל קופנהגן וויל, לא עשו את זה בארץ עדיין, אם זה יעבוד זה ייצר אופניים חשמליים מתקפלים קלים מאד פחות מ11 ק"ג! הבעיה שלי היא אחרת, בדקתי ומסתבר שצריך שהמרווח במזלג האחורי של האופניים יהיה לפחות 130 ממ, ובבומפטון המזל הרבה יותר קטן, לכן אנשים שמנסים לחשמל את את ברומפטון שלהם מרכיבים את המנוע על הגלגל הקדמי, 
וזה לא בא בחשבון מבחינתי, זה גם מסוכן מאד, שאלתי גם בפורומים של אופניים ולא הייתה תשובה..
אני מחפש מישהו שאולי יכול להרחיב את המזלג הקיים שלי או לייצר לי מזלג חדש אם יש לו סורק תלד מימדי.
או שיש למישהו רעיון יותר יצירתי מזה.
תודה רבה

היי חברים, מחפש את אלו שיש להם יכולות בריתוך ומבינים באופניים קצת..emo_06.png
יש לי אופני ברומפטון מתקפלים בעיצוב קלאסי, אני מעוניין להפוך אותם לחשמליים,
להבנתי הרבה עדיין אין אופני ברומפטון חשמליים בישראל וגם שיצאו הם ישקלו 16 ק"ג מה שמבטל משמעותית את החוויה,
נתקלטי בסרטון הזה 

שמספר עליהם ושם גליתי שיש פתרון מולץ סוג של גלגל חכם שהופך את האופניים לחשמליים,
זה פטנטי איטלקי, קונטרה לגלגלי 20" שאין בגלגל קופנהגן וויל, לא עשו את זה בארץ עדיין, אם זה יעבוד זה ייצר אופניים חשמליים מתקפלים קלים מאד פחות מ11 ק"ג! הבעיה שלי היא אחרת, בדקתי ומסתבר שצריך שהמרווח במזלג האחורי של האופניים יהיה לפחות 130 ממ, ובבומפטון המזל הרבה יותר קטן, לכן אנשים שמנסים לחשמל את את ברומפטון שלהם מרכיבים את המנוע על הגלגל הקדמי, 
וזה לא בא בחשבון מבחינתי, זה גם מסוכן מאד, שאלתי גם בפורומים של אופניים ולא הייתה תשובה..
אני מחפש מישהו שאולי יכול להרחיב את המזלג הקיים שלי או לייצר לי מזלג חדש אם יש לו סורק תלד מימדי.
או שיש למישהו רעיון יותר יצירתי מזה.
תודה רבה

טוב מסתבר שהקדימו אותי כבר והנה יש כזה דבר אופני ברומפטון חשמליים בשילוב עם מזלג מיוחד שעיצבו אלקטריק קונספטס.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
עשה זאת בעצמך
בחר
בחר