26.08.15 | 11:58
עיצוב גינה

מתכננים להקים את גינתכם אבל עדין לא יודעים בדיוק איזה סוג גינה אתם רוצים? גינת משחקים? גינה לגידול ירק? או גינה ליופי?

הבית בטבע הקמת גינה יקבל את החלטתכם ויתחיל בתכנון הגינה. כל סוג גינה שכזה דורש תכנון שונה ועיצוב שונה.

עבודת הקמת הגינה היא לא עבודת ילדים אלא עבודת נמלים. מושקעת בה מחשבה והרבה מסירות וזאת בכדי להגיע למצב שאנו מקימים את גינת החלומות שלכם.

הבית בטבע- הקמת גינה היא חברה המעסיקה את הטובים ביותר שמצאנו בתחום הגינון וע"י צבירה של שנים רבות של מקצוענות הם מביאים את כל הניסיון שצברו על מנת להקים לכם את מה שחלמתם עליו בלילה.

אז אם אתם מעוניינים בגינה שכזאת חייגו ל 073-7969732

19.05.16 | 09:54

שלום,

בית שיש בו גינה פרטית נותן לנו בהחלט מגוון רחב של אפשרויות לעיצוב, החל ממשחקים לילדים, גינת נוי, בריכה או אפילו גינת ירק

אבל אם יש משהו שאני למדתי זה שיש דבר אחד שמסוגל בסופו של דבר לגרום לשינוי דרסטי בעיצוב והוא דווקא החלק הכי פחות יקר באופן יחסי בעיצוב, תאורה לגינה מתאימה תהפוך את הדק הפרטי שבנית למקום אירוח מושלם גם בשעות הערב ותעניק לילדים אפשרות להנות מהנדנדה גם לאחר שעות היום

תודה

שרון

10.01.17 | 11:28

ממליצה על עיצוב הגינה או שביל הגינה באמצעות אדניות עץ. המבחר גדול ומגוון לכל סוגי הגינות והשבילים.

20.03.17 | 17:53

הי חברים

תודה רבה לכולם על ההמלצות. עיצוב של גינה פרטית יכול להיות לעיתים עסק יקר. רכישה של צמחים ושתילים, בריכת נוי, אבנים או חלוקים ליצירת שביל, מערכת השקיה ועוד. לכן, אני ממליץ בחום לפנות רק למומחים שמאחוריהם הרבה לקוחות מרוצים על המלצות טובות, על מנת להיות מרוצים מהתוצאה. אני יכול להמליץ לכם בחום על חברה מצוינת שעשו אצלי בחצר עבודה מצוינת בסכומים נוחים ובמקצועיות. פרטים בקישור המצורף להודעה שלי.

21.03.17 | 11:53

לדעתי לא צריך מומחה,

ראוי להסתכל אצל השכנים ולעשות דומה להם לבד, 

שתילים ממשתלה ,מערכת מים ,זה כמה טפטפות על צנור פלסטיק

אפשר גם ממטרה ,יש כזו קופצת ,אבנים ופלטות וכו אפשר לקנות פסולת ממפעל חתוך שיש

גם ברכה זה קל מאוד מפיברגלס

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
עשה זאת בעצמך
בחר