אחסון דירה – טיפים ונקודות חשובות

אחסון דירה – טיפים ונקודות חשובות

שירותי אחסון דירה מתאימים בעיקר ללקוחות פרטיים. השירות מאפשר אחסון של תכולת הדירה לטווח קצר וארוך. מחירי האחסון משתנים בהתאם לגודל הדירה. השכרת מחסן לתכולת דירת 2 חדרים לדוגמא תעלה 400-800 ש"ח, בעוד השכרת מחסן לתכולת דירה של 5 חדרים תעלה 1,500-2,000 ש"ח. המחיר הוא לחודש של אחסון ובתוך מכולה שמימדיה משתנים בהתאם לצרכי הלקוח.

אחסון הוא האופציה הטובה ביותר לשמירה על הציוד לקראת נסיעה ארוכה לחו"ל, במעבר בין דירות או במהלך שיפוץ וארגון מחדש של הבית. את האחסון ניתן לתאם מול חברות מגוונות המפוזרות בכל רחבי הארץ. יחד עם זאת, כדאי להכין שיעורי בית ובעיקר להשוות בין שירותי אחסון לפני שמחליטים היכן להפקיד את הציוד האישי.

כל מה שצריך לדעת על אחסון תכולת דירה

הנה הטיפים שיבטיחו שירותי אחסון אופטימאליים לדירות קטנות, בינוניות וגדולות:

  • ודאו האם שירותי האחסון כוללים שמירה על הציוד
  • בררו לגבי הסדר חניה במתחם האחסון וסביב המכולות
  • בקשו לראות את המכולות מבפנים
  • בדקו את רמת התחזוקה של המכולות מבחינת בלאי, שחיקה, עמידות וכן הלאה
  • ודאו כי החברה המציעה שירותי אחסון מקפידה על הדברה תקופתית

מבחינת נגישות, הטיפ החשוב ביותר הוא להתעקש על מפתח אישי ועל פרטיות. עליכם לבחור רק שירותי אחסון המשאירים בידכם את ההחלטה מתי לגשת לתכולת הדירה. בררו מראש האם ניתן להגיע עם הרכב עד פתח המחסן, נסו לתאם אחסון דירה עם שירות הובלות והתייעצו עם אנשי מקצוע בכל מקרה של התלבטות.

היום כבר לא צריכים לחשוש לפני שמעבירים את תכולת הדירה לשירותי אחסון. זהו שירות מקובל, לגיטימי ופופולארי הזוכה להצלחה בכל העולם. הנקודה העיקרית היא לבחור היטב את שירותי האחסון ולא להתפתות למחירים נמוכים.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
עשה זאת בעצמך