טיפים מקצועיים לביצוע ניקוי ספות ביתי .

כדאי לנסות זה מעולה

יש את כל המידע על ניקוי ספות גם כאן

שלום חברים!

יש אתר מצוין עם כל הרבה טיפים לניקוי ספות, שטיחים, מזרונים ועוד, כנסו לאתר שלהם בלחיצה על הקישור הבא ניקוי ספות זוהר בניקיון

שלום חברים,

אלופי ניקוי ספות לדעתי זה הברה האלה - לדרמן ניקוי, תיקון ספות עור. אנחנו ניקינו אצלם את הספות והן יצאו חדשות.

שכחתי למסור ,אצלי היו סימנים של חומר על הרצפה במשך שבוע ימים, נסיונות שלי להוריד את הסימנים מחומרי הניקוי אלו בתהו, אז פעם הבאה לבקשמהחברה שתנקה אתהספות לפרוש שטיחי כניסה מתחת לספה לפני הניקוי. 

לפני שמזמינים חברת ניקיון מקצועית תנסו להשתמש בחומרי ניקוי ביתיים, מצאתי מאמר מפורט שמסביר איך לנקות סוגים שונים של כתמים עם חומרים שיש לכל אחד בבית, ממש עזר לי וחסך לי כסף - https://www.tovtoda.co.il/Article.aspx?id=581

בהצלחה!

יש פה כל כך הרבה המלצות על חברות לניקוי ספות, אני מניסיון ממליצה לכם להזמין ניקוי ספה מקצועי מאתר נקי ברגע, הכי מקצועיים, מגיעים בזמן ועושים בדיקת הדגמה בבית הלקוח.

היי מנסיון שהיה לי יש כל מיני חברות שעוסקות בניקוי ריפודי ספות. חשוב מאד להבין בתחום וכמו בדברים אחרים החלטתי לפנות למשהו מומחה בתחום. אחרי שקיבלתי המלצות חמות פניתי לחברת מבריק. אכן יצאתי מאד מרוצה מהיסודיות האדיבות והאכפתיות!!!! ממליץ בחום לכל מי שחושב לנקות את ריפוד הספות שלו. 

המלצה חמה לניקוי ספות מקצועי - אביתר ניקוי ספות

ניקוי ספות באופן מקצועי - אני חייב להמליץ לכם על חברת מריו קלין, היא עושה עבודה מדהימה פשוט אין מילים!! הם אלופים בניקוי ספות, שירות מדהים עובדים עם חומרים איכותיים הספה יוצאת כאילו קיבלתם אותה רק עכשיו מהחברה.

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
עשה זאת בעצמך
בחר
בחר