קורס מעשי לנשים בתחזוקת בית

קורס מעשי לנשים בתחזוקת בית

הקורס מתקים באזור השרון מיועד לנשים שרוצות ללמוד על תחזוקת הבית בקורס נלמד נושאים שונים כגון כלי עבודה השימוש . תיקון קיר צבע איך לקדוח החלפת שקע ותקע שפכטל החלפת ברז וגומיות פתיחת סתימות החלפת צילנדר לדלת עץ או רבריח התקנת מדפים פרוק והרכבת רהיטים ועוד משך הקורס שמונה מפגשים של שעתיים מעשי בחלקו הגדול בקבוצה קטנה של עד 10 נשים או גברים 0503626718 דן

החלפת צילינדרים ושקעים של חשמל.

עם כל הכבוד לקורס שנראה נהדר, התעסקות בחשמל מחייבת חשמלאי מוסמך והיא אסורה ע"פ חוק ע"י מי שאיננו מוסמך. מי שמקיים קורס כזה עלול להיות חשוף לתביעות ענק בגין נזקים בגוף ובנפש שעלולים לקרות בגלל תקלה שתקרה לאחד המתלמדים שאיננו חשמלאי מוסמך. לעניין החלפת הצילינדרים, ניתן ללמוד איך עושים זאת ברשת - אינטרנט בקלי קלות. ישנם כמה אתרים שמספקים את המידע וגם ניתן להתייעץ בפורומים מקצועים העוסקים בתחומי שיפוץ ובניה. היוזמה נהדרת אולם יש לקחת בחשבון שכל מה שעושה אינדיבידואל שאיננו מוסמך מטעם הגופים הרלוונטיים עלול לסכן את עצמו ואת בני ביתו כאמור לעניין החשמל. בהחלפת צילינדר העניין דומה היות וטעות אחת עלולה ליצור מצב בו לא יהיה ניתן לפתוח את הדלת בעיתות חרום. לתשומת לב כולם. בברכה, שרון דרורי

נשמע קורס לעניין

אם מלמדים שם הכול - מניקיון ובישול ועד פוליש והברקה - אני מניח שיהיו הרבה שירצו ללמוד. אני אישית לא יודע אפילו לנקות רצפה...

נשמע טוב

אני לא חושבת שהכוונה היא לקורס בנושא ניקיון וחבל שישר חושבים שנשים זה רק לנקות היום כל אישה יכולה גם להיות נהגת מלגזה אם היא רוצה

אני אשמח לדעת יותר

האם לומדים שם גם לימודי מנעולן בסיסיים, הרכבת נורות ועוד... תודה, רוית

באמת נשמע מעניין

לפני כמה זמן התחילה לי דליפה נראה לי שזה קרה במיכל דודי שמש. את זה אפילו לא ידעתי לסדר, אפילו קולטי שמש אני לא יודע איך נראים...נראה לי שקורס כזה זו יוזמה מבורכת.

מעולה..הגיע הזמן שאחנו הנשים נדע להסתדר בכוחות עצמנו, אתמול בדיוק היתה לנו נזילה במטבח ובעלי לא היה בבית, אצלנו כל הבעיות מתחילות ומסתימות ב מטבחים.. כל הכבוד על היוזמה...

היום עם המודרניזציה הקיימת הנשים הפכו לעצמאיות ולא תלויות בגבר שלהם ככה שזה מעולה, יש לי חברה שעשתה שיפוץ במטבח ללא עזרה או ייעוץ מבעלה והחל משיפוץ קרמיקה עד לשהחלפת ריצוץ היא עשתה הכל לבד

קורס איכותי ומקצועי לאחזקת בית ניתן ללמוד בסטודיו לאומנויות העץ בנעורים- בית ינאי

מבורך מי שמארגן קורס כזה,רק למה לגברים אסור ללמוד,ממתי כולם יודעים הכל

כגבר ובעל מקצוע, הרי "גברים יודעים הכול ולכן לא צריכים ללמוד והם אף פעם לא אשמים" emo_02.png

http://412101.site123.me/

הינה לכם רשימה מעודכנת של מגוון קורסים וסדנאות מעודכנים "עשה זאת בעצמך" אחזקת הבית, גינון, נגרות ועוד. מקווה שזה יסייע לכם במציאת קורס מתאים באיזורכם. שתפו את חברכם, הגיבו, ועזרו לנו לשפר בעוד קורסים שאתם ממליצים. יום טוב ותודה!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
עשה זאת בעצמך
בחר
בחר