יונים מעצבנות

יונים מעצבנות

איך אפשר להיפטר מהן?

יונים מעצבנות? מה הבעיה!?

אם אתה מיתעצבן בגלל יונים, זו בכלל לא בעיה: חליטת-תה חוחובה, ממותק, מועילה במניעת/הקלת התקפי זעם. עיסוי הרקות בשמן זית ובשתן חתולים, עוזר גם הוא, בתנאי שתריח גם עלי-כותרת של פרחי-גרניום, באותו הזמן. רצוי לצאת לטייל לנפוש בטבע, לנשום אוויר צח דרך האף - לשאוף לאט, ולנשוף מהפה, לאט. הכל לאט וברוגע. זכור חביבי, עליך להתאים עצמך אל העולם, ולא לנסות ולהתאים את העולם אליך. תרגילי יוגה בשילוב מנטרה עליה תחזור כל-אימת שתחוש זעם - רק תרגיע ותפייס אותך. אומממ... אם זה לא יעזור - תירה ביונים בכדורי דום-דום

יונים מעצבנות

תלוי מה הסיפור. יש דוקרנים שמניחים על אדן חלון ואל נותנים להן לנחות שם. יש תכשיר בשם "עופי יונה" שמורחים וזה דוחה אותן. ניתן לקחת אבם ולעטוף בנייר אלומיניום כך שהברק של השמש יבריח אותן.

יונים

ניתן לתלות טקליטורים שינצנצו באור אומרים שזה עוזר

יונים מעצבנות

פעם גרתי בדירה עם מרפסת ללא גגון - יונים היו מלכלכות לי את המרפסת ואת הכביסה בלי סוף. יום אחד קמתי לפתוח את דלת המרפסת והיתה יונה על הרצפה. כשפתחתי את הדלת היא נבהלה ונכנסה לי לבית והתחילה להתעופף ,אני עוד יותר נבהלתי והתחלתי לצרוח ולצעוק עד שהיא יצאה - מאז, אני לא בטוחה שזה קשור - לא הגיעה אפילו יונה אחת לבקר את המרפסת שלי. כניראה שהבהלתי אותה מאוד. תנסו אולי זה יעזור...

השיטה היעילה ביותר היא |מלאך|

רשת דייג ! מותחים רשת על חזית המרפסת וחסל סדר יונים ציפוי אלומיניום עוזר זמנית, כנ"ל תקליטורים, פסי קוצים טובים, אך יקרים ויש לקבע אותם בדבק, קשירה, או ברגים. למעשה, כל דבר שיפריע ליונים לעמוד, ירחיק אותן, למשל חתול
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
עשה זאת בעצמך
בחר
בחר