הברקת רצפה ישנה

הברקת רצפה ישנה

קניתי דירה מקסימה, אך, הרצפה ישנה ודהויה וכל שניסיתי (שטיפות יומיומיות, פוליוקס וכו') לא עוזר להברקתה, או להעלמת סימני הגרירה שנוצרו עליה. קראתי ב"רשת" שיש אפשרות ל"סילר" - האם מישהו יודע אם אפשר לעשות זאת עצמאית / האם יתן פתרון לבעיתי. האם קיים פתרון למצב? אודה על תשובה

אפשר לנסות:

לפזר על המרצפות את חומר השטיפה כאשר הוא מרוכז ולא מדולל במים. הכוונה לחומר שטיפה על בסיס שעווה כמו פולינוי ודומיו. נכון שצריך כמות גדולה של חומר, אבל מצד שני החומר המרוכז יגרום למרצפות להפסיק לספוג, ואז השעווה תישאר בחלק העליון של המרצפת והברק סוף סוף יראה. בכל מקרה שווה לנסות בשטח קטן ולראות איך זה עובד.

בהמשך להברקת הרצפה.. תודה על התגובה

ארכוש פוליש כזה ואנסה. בינתיים התפתחות ביש עם הרצפה : נשפך חומר ניקוי "סיף" מרוכז על מס' מרצפות והלבין אותן כך ששאר המרצפות בולטות בכהותן/ אלו בלובנן. עוצו עיצה כלשהי - היש תקווה???

הברקת רצפה ישנה

קניתי דירה מקסימה, אך, הרצפה ישנה ודהויה וכל שניסיתי (שטיפות יומיומיות, פוליוקס וכו') לא עוזר להברקתה, או להעלמת סימני הגרירה שנוצרו עליה. קראתי ב"רשת" שיש אפשרות ל"סילר" - האם מישהו יודע אם אפשר לעשות זאת עצמאית / האם יתן פתרון לבעיתי. האם קיים פתרון למצב? אודה על תשובה

להברקת רצפה ישנה

בדוק ועובד - לי דירה בת 51 עם רצפות מבריקות!!!!!! 1. חצי כוס אבקת כביסה בדלי עם מיים חמים!! לשטוף רגילץ 2. אחרי שהרצפה התייבשה לקחת את התכשיר םוליווק עם העטיפפה הכחולה לשפוך בכמה מקומות ועם סמרטוט ומגב לנגב את כל הרצפהץ 3. עם הפוליווק לחזור על הפעולה לפחות פעם בשבוע ואחרי הפעם השלישית כבר ניתן לראות שיפור. 4. שטיפה עם האבקת כביסה ומיםפ חמים פעם בחודשיים. בהצלחה.

אני חושבת שאם יש כתמים נוראיים על הרצפה תעזרי בחברת ניקיון 

זה לא עולה כ"כ הרבה והם יבריקו לך את הרצפה ! ואחר כך 

תנסי ללמוד איך לשמור עליה הכי טוב שאפשר 

אני חושבת שאם יש כתמים נוראיים על הרצפה תעזרי בחברת ניקיון 

זה לא עולה כ"כ הרבה והם יבריקו לך את הרצפה ! ואחר כך 

תנסי ללמוד איך לשמור עליה הכי טוב שאפשר 

מצ"ב המלצה על חברת ניקיון טובה , בהצלחה (מבריק לי)

מצ"ב המלצה על חברת ניקיון טובה , בהצלחה (מבריק לי)

לקנות מכונת שטיפה רעיון אווילי ,אולי מתאים למלון

בסה"כ צריך לקחת חברה המתמחה בנקוי רצפות,זה פעם לעשרים שנה

תוכלי בבקשה לשלוח תמונה של התכשיר פוליווק עם עטיפה הכחולה או ברקוד ?

כי אני לא מבינה למה את מתכוונת

היי, 

ניראה לי שאני יכולה לפתור לך את הבעייה: 

לאחר שטיפת הריצפה עם אבקת כביסה ומים חמים, שימי כמה טיפות על סמרטוט נקי וסחוט ותעברי על הריצפה שטיפה אחרונה. לתת להתייבש. וכל פעם לסיים עם אותה הפעולה

בס"דemo_83.pngemo_88.pngemo_45.pngemo_105.pngemo_91.pngemo_90.pngemo_53.pngemo_110.pngemo_04.pngemo_32.pngemo_43.pngemo_95.pngemo_52.pngemo_58.pngemo_81.pngemo_111.pngemo_80.pngemo_123.pngemo_63.png

היי אני אביבית אני עושה עיסוי מקצועי ומשחרר (ללא מין וללא הרפיה) בקליניקה מפוארת ופרטית באור יהודה, 250 שקל ל-40 דקות, פנויה מ-9 בבוקר עד 8 בערב, אביבית 050-2960600

הכי טוב זה לקחת חברה שתשיז קצת מהרצפה,תקבלו רצפה חדשה

https://www.facebook.com/fchapoelashdod/

תודה לכולם! פסח שמח!!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: aviva2403
עבור לפורום:
עשה זאת בעצמך
בחר
בחר