הסרת כתמים ממרצפות

הסרת כתמים ממרצפות

שלום, ניסיתי להוריד חלודה ממרצפות רגילות במרפסת, ושפכתי על החלודה חומצת מלח - החלודה ירדה, אך על המרצפות נשאר כתם צהוב גדול ומחוספס, הצלחתי להבהירו מעט ע"י שפשוף עם סקוץ' - כיצד אני מוריד לגמרי את הכתם? האם לשפשף עם נייר זכוכית? אם כן אזיה מספר? תודה

חומצת מלח

חומצת מלח גורמת לנזק בלתי הפיך למרצפות. בדרך כלל אנשי מקצוע משתמשים בחומצת מלח מדוללת במים, מה שכנראה אתה לא עשית.

לעודד

נכון, לא דיללתי במים. בכל זאת האם שיוף הרצפה יכול לשפר במשהו?

תנסה להחליק עם בד שמיר עדין ,תעבוד על רטוב

לצערי אני פסימי בעניין הזה

הסרת כתמים ממרצפות

שלום, ניסיתי להוריד חלודה ממרצפות רגילות במרפסת, ושפכתי על החלודה חומצת מלח - החלודה ירדה, אך על המרצפות נשאר כתם צהוב גדול ומחוספס, הצלחתי להבהירו מעט ע"י שפשוף עם סקוץ' - כיצד אני מוריד לגמרי את הכתם? האם לשפשף עם נייר זכוכית? אם כן אזיה מספר? תודה

תשים חומר לניקוי אבנית בקומקום החשמלי...וכשזה ירתח תשפוך על הריצפה .........

לצערי אני פסימי בעניין הזה

צודק - זה לא הלך

הסרת כתמים ממרצפות

הסרת כתמים

את כל סוגי הכתמים חלודה. צבעים, דבקים וכו מורידים בפשטות עם אבן. בכל חדר רחצה יש אבן קטנה שאיתה אנו משפשפים עור יבש בכפות הרגלים. אז להרטיב את המקום שדרוש לו הניקוי ולשפשף ען האבן, אפשר לנקות רצפות קרמיקה אמבטיה כיורים אפילו צבע שיער שהכתים עובד בדוק.

צודק - זה לא הלך

אל תעשה את זה!!

אל תגע בחומצת מי מלח/חומצת מי אש!!! זה יהרוס את המרצפות במקרה של מגע ישיר זה יאכל את המרצפת, בדילול במים זה לוקח את הברק מהאבן לא כדיי ולא מומלץ!!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
עשה זאת בעצמך
בחר
בחר