מכונת כביסה קריסטל

מכונת כביסה קריסטל

מכונת כביסה דגם 2109 של קריסטל לא סוחטת מה יכולה ליהיות הבעייה ? האם זה משהו שאפשר לתקן בעצמך או שחייב טכנאי?

גם כשהמכונה ריקה היא לא סוחטת

מכונת כביסה

תנסה לחפש את הפילטר ולנקות אותו. אם הוא נקי אז תבדוק אולי יש לך בעיה במשאבה, שלא מקבלת מתח או שהיא לא עובדת. בהצלחה אריהטכנאי 0525406220

גם כשהמכונה ריקה היא לא סוחטת

פילטר לא קשור לתוכן המכונה

תחפש את הפתח של הפילטר אני פעם מצאתי שקית ניילון בשלי ועוד סליק של מטבעות משתלם

קריסטל

מאחר וגם לי יש כזו אולי אוכל לעזור אם זה פתח עליון. עשה כך,רק לאחר שתשלול את ההצעות האחרות שנתנו לך פרק את הפח בצד שמאל של המכונה יש שם רצועה המפעילה ת'סחיטה,הרצוע היא רצועה שטוחה כזו כמו של טיימינג במכונית אבל צרה וארוכה יותר קנה רצועה חדשה ע"פ הדןגמא שיש לך,והרכב ובא שלום על ישראל(_אם זו התקלה) גם לי הייתה אותה הבעייה ולאחר החלפת הרצועה שנקרעה הבעייה נפתרה

לפרק ת'פח בצד הימיני של המכונה

ולא כפי שצויין בצד השמאלי

פילטר לא קשור לתוכן המכונה

תחפש את הפתח של הפילטר אני פעם מצאתי שקית ניילון בשלי ועוד סליק של מטבעות משתלם

פילטר

הפילטר קשור לתוכן המכונה. כשפותחים את הדופן הימני של המכונה (איפה שנמצאת הרצועה) יש משאבה, אם מוציאים אותה יש את הפילטר, אם הוא סתום המים לא יצאו. אם המשאבה לא עובדת המים לא יצאו. אם המים לא יוצאים אין סחיטה אם יש עוד שאלות 0525406220 אריהטכנאי

מכונת כביסה קריסטל

מכונת כביסה דגם 2109 של קריסטל לא סוחטת מה יכולה ליהיות הבעייה ? האם זה משהו שאפשר לתקן בעצמך או שחייב טכנאי?

מכונת כביסה - קריסטל

גם לי היתה בעיה דומה של אי סחיטה והתברר שהצינור שמוציא מים מן המכונה היה סתום מסבון ולכלוך לכן לדעתי כדאי לנסות לנקות את הצינור ואז אולי תפטר הבעיה. בהצלחה.

לפרק ת'פח בצד הימיני של המכונה

ולא כפי שצויין בצד השמאלי

לשם למידה עבורי ועבור אחרים

רבאק איך נפתרה הבעיה???

מכונת כביסה קריסטל

דגם bt8633 פתח עליון.

הרצועה נקרעה לגמרי, ואני לא יכול לראות את המס', איך אני יכול לדעת מה מס' הרצועה?

תודה רבה למי שיכול לעזור

הרי אפשר לקחת הקרעים לחבר עם מסקינג טייפ,ללכת לחנות עם הרצועה,

מיד תקבל הדרוש,תקח שמינית אינץ יותר קצרה

יש לי מכונת כביסה כריסטל  BT8622

המכונה לא סוחטת איכן נמצא הפילטר אשמח לעזרתכם

יש לי מכונת כביסה כריסטל    ניחנסת מים גם ש חי לא באבודהdwd-f1221

היי

מכונת כביסה ck850 .מתחילה לעבוד ,ולאחר זמן מה עוברת למצב כביסה מוגברת ומפסיקה להוציא מים גם לאחר שניקיתי את הפילטר

היי  ראיתי סרטונים ביוטיוב שמתארים איך ניתן לפתור חלק מן המצבים האלה.

שווה להציץ לפני קניה של מכונה חדשה או מכונת כביסה יד2

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
עשה זאת בעצמך
בחר
בחר