מישהו יודע איך עושים את זה? עזרה בבקשה

לא ניראה לי שזה עם שיפודים אם יש למישהו רעיון אני אשמח יש יום הולדת לאחי אני רוצה לעשות לו את זה
fruitzer.jpeg

עם רשת תרנגולות אולי, זו רשת עם חורים די גדולים

שמים את הטופי בפנים מצד אחד

כך אני הייתי עושה את זה:

אין לי מושג איך הם עשו את זה. אבל אני חושב: אם תקשור חוטים לטופים. לצד אחד שלהם. תדאג שכאשר תחזיק בחוטים,( הטופים תלויים) כל הטופים יהיו באותו גובה. אחר כך תעביר את כל החוטים דרך דיסקית ותמשוך. ספר לי אם זה עבד. לי אין טופים

אולי יותר פשוט..

לקחת ספוג לפרחים (מוחרים בחנויות פרחים)ושיפודים מעץ, קצה אחד מכניסים בטופי וקצה שני בספוג. ככה אני הייתי עושה. בהצלחה

'זר פרחים' ממתקים

קיבלתי כזה 'סידור' עשוי מסוכריות שוקולד על מקלות, תקועים בתוך ספוג (של סידור פרחים) בעציץ דקורטיבי. הסוכריות כמובן היו עטופות בניירות צבעוניים ומבריקים ובתוספת סרטים לקישוט. היה יפה וגם טעים. לגבי סוכריות טופי, נראה לי שלא בעייה גם כן להרכיב על מקלות שיפודים אפילו באורכים שונים -ליצירת ה'סידור' ואולי אפילו גם סוכריות צבעוניות אחרות .

לא ניראה לי שזה עם שיפודים אם יש למישהו רעיון אני אשמח יש יום הולדת לאחי אני רוצה לעשות לו את זה

כן אני מעצבת בעצמי עצי ממתקים ועיצובים שונים..

היצירה נעשית על חוטי ברזל ירוקים שקונים בחנות פרחים (זה די יקר) מחברים את הסוכרייה ומלפפים עם נייר דבק ירוק (מחנות פרחים) "עיצוב" עיצוב אדרכלי ופנים במה ותפאורה אירועים 050-5640203 יפה

עץ הסוכריות

'זר פרחים' ממתקים

קיבלתי כזה 'סידור' עשוי מסוכריות שוקולד על מקלות, תקועים בתוך ספוג (של סידור פרחים) בעציץ דקורטיבי. הסוכריות כמובן היו עטופות בניירות צבעוניים ומבריקים ובתוספת סרטים לקישוט. היה יפה וגם טעים. לגבי סוכריות טופי, נראה לי שלא בעייה גם כן להרכיב על מקלות שיפודים אפילו באורכים שונים -ליצירת ה'סידור' ואולי אפילו גם סוכריות צבעוניות אחרות .

לא קשה בכלל..אפילו מרגיע...

יש בכל חנות למלאכת יד פס ליפוף ירוק (דווקא זול מאד) ,מלפפים את השיפודים עם הסוכריות (קודם תוקים את הממתק ואח"כ מלפפים ,כביכול את הגבעול.. אפשר להוסיף עלים יבשים או מפלסטיק בזמן הליפוף וזה מאד מעשיר...כמו כן סרטים ציבעוניים,תחרות קטנות אבנים ציבעוניות..וכו' כיד הדימיון.. תוקעים על חצי תפו"א עטוף נייר כסף או עדיף קוביה ירוקה של חנות פרחים. מזל טוב! אתי

כן אני מעצבת בעצמי עצי ממתקים ועיצובים שונים..

היצירה נעשית על חוטי ברזל ירוקים שקונים בחנות פרחים (זה די יקר) מחברים את הסוכרייה ומלפפים עם נייר דבק ירוק (מחנות פרחים) "עיצוב" עיצוב אדרכלי ופנים במה ותפאורה אירועים 050-5640203 יפה

זר מתוק

העיצובים האלה גם נקראים זר מתוק, והם מהווים מתנה נהדרת שנשארת להרבה זמן בהצלחה

'זר פרחים' ממתקים

זר פרחים

זר פרחים - תמיד הכי כיף לקבל!!!

זרים מקול הלב- זרים מתוקים וברכות

דפנה הרמן, שוזרת בהזמנה, מגוון זרי מתוקים המעוצבים ביצירתיות ובאהבה כיד הדמיון. הזרים נתונים בכלי נוי. בין פרחי הפרלינים שזורים פרחי נוי יפהפיים ממשי ומסול, כמו גם פרפרים, מחרוזות, סרטים צבעוניים מאורגנזה, סאטן ועוד... ניתן להזמין זרים בצבעים שונים בכלי נוי בתוספת פריטים מעוצבים ומתנות, כגון מגבת, בגדי תינוקות, ספר, פיות, תכשיטים ועוד . כל הפרלינים כשרים ממיטב התוצרת של יצרני הפרלינים באיטליה, ביניהן, סוריני, טוריסט ויטורס ואחרים. הזרים המתוקים יפים לעין וטעימים לחך...יופי של מתנה מתוקה ומקורית שכיף להעניק ולקבל. השוקולדים אמנם ייאכלו מהר ומהם לא יישאר דבר, למעט טעם מתוק בפה ומצב רוח טוב ברגע שאחרי... מה שיישאר למזכרת הוא כלי נאה, לקט פרחי משי או סול, ואפשר גם מתנות ששולבו בזר- הם כשלעצמם, לא פחות יפים, מתוקים ומשמחי לב... * לאוהבי סוכריות היין והגומי, ניתן להזמין שיפודים צבעוניים וכשרים של סוכריות יין וגומי * בנוסף, דפנה מציעה שירות של חיבור זרי ברכות בחרוזים, נאומים וטקסטים שונים למגוון אירועים זרי מתנה מילוליים ויצירתיים כלבבכם- מזכרת מאותם רגעים גדולים בחיים שלכם ושל יקיריכם.... * מומלץ בחום לשלב בזר את ספר המתנה הלבבי "מקול הלב"-החיים באריזה של תובנות בחריזה, ספר יפהפה הנושא מבחר תובנות שנכתבו כאמרות בחרוזים פרי עטה של המחברת, דפנה הרמן.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
עשה זאת בעצמך
בחר
בחר