08.07.06 | 12:05
טפטים לדלתות ישנות
אני גר בבית ישן שלו דלתות ישנות. אני מעוניין לשפץ אותן בעזרת ציפוי טפט כשם שקיים על דלתות הפלדלת. היכן אני יכול להשיג טפטים כאלו ? (אם אפשר לקבל שמות חנויות המתמחות בסוג כזה של ייצור). כמו כן, מה המלצתכם לגבי המשקופים ?
08.07.06 | 17:32

טפטים

בכל חנויות הום סנטר ו אייס במחלקת צבע יש טפטים לדלתות, לכל דלת צריך 2 יח. תוכל להשיג זול יותר בחנויות לטפטים ברחוב בוגרשוב או עליה בתל אביב. לגבי משקופים ניתן גם לצפות אותם אך יש להכין טוב ולהחליק את העץ. או פשוט לצבוע מחדש.
09.07.06 | 07:38

מה הכוונה 2 יחידות ? מצפים את הדלת פעמיים ?

09.07.06 | 11:58

ושאלה שנייה : האם הם עמידים בפניי מים כמו הציפוי של דלתות פלדלת ?

09.07.06 | 18:00

ציפוי לדלת

החומר הוא וויניל שהוא עמיד בפני מים, כמו הפלדלת (אותו חומר) זה בא ביחידות אורך 2.10 מטר ורוחב 90 ס"מ. כך שיחידה אחת מספיקה לצד אחד של דלת. אבל כמו שאמרתי תוכל להשיג בחנויות טפטים מובחרות ושם זה בא במטר רץ ותוכל לרכוש במטרים וזה יותר זול. יש בצבעים שונים כמו עץ או צבעים אחרים.
09.07.06 | 19:36

מה הכוונה 2 יחידות ? מצפים את הדלת פעמיים ?

לדלת שתי צדדים לכן אם רצונך לצפות

גם את הצד השני תצטרך שתי פיסות ציפוי.
11.07.06 | 16:01

ציפוי לדלת שבורה

בעקבות נסיון לא מוצלח לפרוץ דלת חדר בבית , נפער חור בגודל אגרוף בצד החיצוני בלבד. ישנם שני דיקטים שמרכיבים את הדלת ורק החיצוני נפרץ. כעת הדלת נפתחת אבל לא ממש אסתטית, האם לזרוק, או אולי אפשר להשתמש בטפט למרות החור? אשמח לעצה תודה!
28.08.06 | 15:42

טפטים לדלתות ישנות

אני גר בבית ישן שלו דלתות ישנות. אני מעוניין לשפץ אותן בעזרת ציפוי טפט כשם שקיים על דלתות הפלדלת. היכן אני יכול להשיג טפטים כאלו ? (אם אפשר לקבל שמות חנויות המתמחות בסוג כזה של ייצור). כמו כן, מה המלצתכם לגבי המשקופים ?

ציפוי דלתות

יש רק דרך אחת ,לצפות בפוריקה יש נגר טוב בשביך שמו שלמי נייד 0528058916
23.10.09 | 12:01

ציפוי מרהיב לכל סוגי הדלתות בבית גם דלתות פלדלת חיצוניות וגם דלתות פנים

שלום רב לכולם בנוגע לשאלתכם לגבי הציפוי לדלתות,אנחנו בחברת דור דיזיין עוסקים בציפויים לדלתות וכולל התקנתם שזה החלק המסובך בעניין..הציפויים שאנו מייצרים מתאימים לכל סוגי הדלתות וגם לממדים! עלויות המחירים כולל ההתקנה נעים בין 390 ל 450 שח לצד אחד של הדלת, ושני הצדדים 690 שח -720 שח מי שמועניין לשמוע פרטים נוספים בעניין שיצור איתי קשר ונשלח נציג לביתו שיפרט וידגים מהו בדיוק הציפוי.. גיא דור דיזייין- 0526748751
26.11.09 | 14:45

טפטים לדלתות ישנות

טפטים לדלתות 2 חלקים

מבחר עצום של תמונות נוף ותמונות לדלתות, לגבי המשקופים ניתן לצבוע בהתאם לצבע התמונה.
26.11.09 | 14:52

www.mor-e-design.com

מבחר עצום של תמונות נוף וקיר ציפוי דלתות בטפט מבחר ענק של טפטים והכל במחירים סבירים
21.03.10 | 11:59

ציפוי דלתות

יש רק דרך אחת ,לצפות בפוריקה יש נגר טוב בשביך שמו שלמי נייד 0528058916

תגובה

אני בדיוק בודקת נושא זה כגע עם הקבלן שלי על דלתות פנים שלי והובהר לי כי ציפוי פורמיקה לא מומלץ...
05.02.14 | 00:23

שלום האם כדאי לטפט ללהדביק על דלת פנים על צבע או צריך לשייף אותו קודם?

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
עשה זאת בעצמך
בחר
בחר