תואר שני על תנאי?

שלום יצחק אני כעת סטודנט שנה שניה להנדסת מחשבים באונ' בר-אילן. בהנחה שהתואר יוכר ע"י המל"ג אני מעוניין להמשיך לתואר שני בהנדסת חשמל מיד לאחר סיום תואר ראשון. כיוון שאונ' בר -אילן עדיין לא מציע תואר שני בתחום זה אני מעוניין להרשם לטכניון, את"א או אונ' בן גוריון. הבנתי שיש אפשרות להרשם על תנאי עוד לפני סיום תואר ראשון. כמה שאלות בהקשר זה: 1. האם זה נכון? 2. באיזה שנה ללימודי תואר ראשון ניתן לעשות זאת? 3. מה הממוצע הדרוש? 4. האם אצטרך לעשות השלמות בגלל שתואר ראשון שלי מאונ' אחרת? 5. מה המשמעות של סטודנט לתואר שני על תנאי? 6. מתי יהפוך סטודנט רגיל (מן המניין)? תודה מראש

קבלה על תנאי

אני כעת סטודנט שנה שניה להנדסת מחשבים באונ' בר-אילן. בהנחה שהתואר יוכר ע"י המל"ג אני מעוניין להמשיך לתואר שני בהנדסת חשמל מיד לאחר סיום תואר ראשון. כיוון שאונ' בר -אילן עדיין לא מציע תואר שני בתחום זה אני מעוניין להרשם לטכניון, את"א או אונ' בן גוריון. הבנתי שיש אפשרות להרשם על תנאי עוד לפני סיום תואר ראשון. כמה שאלות בהקשר זה: 1. האם זה נכון? מאפשרים לתלמידי שנת הלימודים האחרונה לתואר ראשון להרשם לתואר שני על תנאי- התנאי שימציאו אישור שהם סיימו חובותיהם וזכאים לתואר ראשון בסיום שנת הלימודים. 2. באיזה שנה ללימודי תואר ראשון ניתן לעשות זאת? האחרונה 3. מה הממוצע הדרוש? אין ממוצע מוגדר שמבטיח קבלה. כל המועמדים מתחרים על מספר מכסת הקבלה על פי נתוניהם. 4. האם אצטרך לעשות השלמות בגלל שתואר ראשון שלי מאונ' אחרת? לא. בר אילן אוניברסיטה מוכרת. עם זאת הם יעברו על גליון הלימודים שלך, ועל פי הרכבו הם עשויים לדרוש השלמה אם בתואר ראשון בחשמל היה קורס חובה שלא למדת. 5. מה המשמעות של סטודנט לתואר שני על תנאי? כאמור אין לומדים על תנאי אלא נרשמים על תנאי. מימוש הקבלה מחייב להמיצא אישור זכאות לתואר 1. 6. מתי יהפוך סטודנט רגיל (מן המניין)? כשהאישור יומצא.

תואר שני

תודה על תשובותיך! האם מה שענית נכון לגבי כל 3 המוסדות - הטכניון, את"א ובן-גוריון?

כן ככל הידוע לי

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יעוץ ללימודים וקריירה
בחר
בחר