יצחק וכולם צהריים טובים- עדכון :)

אחרי בלבולי מוח אין ספור, חשבתי שמן הראוי לחלוק אתכם גם את החלטותי אז ככה, בסוף החלטתי ללמוד פסיכולוגיה ולא משפטים, למרות שעל פניו באופן יבש לגמרי משפטים נראה מקצוע יותר כדאי, אבל חושבים רבים ועמוקים של הרגע האחרון + עיון מעמיק בקורסים של שתי הפקולטות גרמו לי לגלות נטיית לב לכיוון הפסיכולוגיה. אז זהו, ההחלטה נפלה וירושליימה אני הולכת (וגם זה משמח אותי- הפרחת הבירה ושינוי הסביבה) מי שרוצה לארגן פגישת פורום המתלבטים (גיא? עידו?) בקפיטריה של הר הצופים מוזמן לשלוח לי אימייל :))) חוצמזה שתהיה לכולם הצלחה ענקית וד"ר גרתי- אין מילים בפי רק- תודה תודה ותודה על כל העזרה ותמיד מענה סבלני ורציני לאותן שאלות בניסוחים קצת שונים וגם לכאלה שאין להן בעצם תשובה חד משמעית :)) תודה תודה וברכת חג שמח, יעלי.

כל הכבוד

היי יעלי, אז כל הכבוד על ההחלטה, ויש לציין - ההחלטה האמיצה. לימודי פסיכולוגיה, בסופו של דבר, כנראה קשים יותר ממשפטים ותחרותיים יותר. אני מקווה שיהיה לך נחמד שם, שתפגשי אנשים טובים ותיזהרי מכל המגעילים שתולשים דפים מספרי הלימוד בשביל שאת (ואחרים) לא יוכלו ללמוד טוב לבחינות, והם יצליחו יותר. אל תשכחי - מותר לך גם לשנות את דעתך כעבור סמסטר, וכעבור גם שנה. אם את מתחילה - את לא חייבת להישאר רק בגלל שכבר התחלת. אז בהצלחה, ויום טוב, עדידי.

ובאה לציון גואלת!

ברוכה הבאה למקצועי! איחולי הצלחה!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יעוץ ללימודים וקריירה
בחר
בחר