לד"ר גרתי-תגובה ושאלה נוספת

שלום, קראתי את התגובה שלך לגבי כתיבת קורות חיים. אני חושבת כמוך. אם מישהו צעיר וללא ניסיון, לפחות שיראה שמשהו הוא עשה בחייו. אני לא אוהבת קורות חיים ריקים. אם הם ריקים, אז למה לשלוח? בשביל השם והטלפון? אז תודה והגעתי להחלטה בזכותך. אבל יש לי שאלה נוספת - אם במסגרת העבודות שהייתי בהן במהלך ולפני התואר ישנה עבודה שהייתי בה פרק זמן קצר מאוד - חודשיים - האם חובה לציין? הרי אם לא אציין, למעשה אני מסתירה משהו... מצד שני - קורות החיים הם שלי, הם איך שאני כותבת אותם, לא? אולי הכל שאלה של ניסוח נאות? אז תודה מראש, עדידי.

קורות חיים

עבודות זמניות בהיקף של חודשים בודדים לא מקובל לציין, אלא אם כן, יש לנסיון זה חשיבות והשלכה ישירה על המועמדות לעבודה הנוכחית. אם היו ,ברצף, כמה עבודות זמניות של חודשים בודדים שמסתכמים יחד לפרק זמן משמעותי , מקובל לציין- "עבודות זמניות שונות" כדי לא ליצור "חלל" בקורות החיים.

קורות חיים-המשך

שלום שוב, ד"ר גרתי וסליחה שאני מתעכבת על הנושא: לאחר הצבא, עבדתי חצי שנה במקום מסויים. אח"כ, עוד חודשיים במקום אחר, אח"כ עוד חצי שנה בעוד מקום אחר (סה"כ, 3 מקומות עבודה) כל העבודות, נאמר, לא רלוונטיות לתחום העיסוק העתידי שלי. כיום אני עובדת במקום העבודה השלישי שציינתי, לתקופה נוספת של עוד שלושה חודשים (עד החזרה ללימודים - סה"כ יהיה 9 חודשים שם). אפשר לראות בעבודות אלו דברים חיוביים כמו למידה מהירה של תוכנות, התארגנות מהירה, יצירתיות במקום העבודה ועוד דברים שכאלו. מה מבין אלו אני צריכה לציין, אם בכלל? אז תודה, ואשמח לתגובה בכדי שאוכל להחליט. לדעתי, אני צריכה לציין רק את המקום הראשון והאחרון ברשימה, לא את זה של החודשיים. עדידי.

מסכים איתך. בהצלחה!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יעוץ ללימודים וקריירה
בחר
בחר