תודה על התשובה (כמו תמיד) ו.......

שלום שוב! בקשר שוב..... להנדסה מכאנית, ביררתי עם האוניברסיטה ונכון להיום שולחים מכתבי קבלה למועמדים אשר ציון הקבלה שלהם מעל 590 האם יש איזו שהיא דרך לעלות ליתר ביטחון את ציון ההתאמה שלי לפחות עד 590 בזמן הקצר ביותר? בתודה מראש, רועי נ.ב. בטח נמאס לך כבר לשמוע ממני......... אבל אני קצת לחוץ

"אני קצת לחוץ"

אני לא מכיר דרך קסמים להעלות ציון התאמה. אבל גלולת הרגעה אולי תוכל להועיל לך? (-: בסוף הכל יסתדר אני מעריך.

כל כך הרבה גלולות.......

קופסאות שלמות נגמרות לי בבית........ האם אתה יכול להוסיף קצת פרטים על בחינת המיון במתמטיקה? האם חישוב הציון הוא חישוב מועדף על פני הבגרות? ודברים כאלה..... תודה רועי

עצה לרועי הלחוץ !!!

היי רועי, תיכנס לאתר האינטרנט של אונ' תל אביב (לשם נרשמת). תיכנס למידע למועמדים ותבחר במידע אישי למועמד. צריך להכניס מספר ת.ז. וקוד אישי (זה שרשום למעלה בהודעה על אישור ההרשמה לאוניברסיטה בדף הכחול). בעיקרון, אם כבר יש החלטה אז אתה תראה הודעת קבלה או דחיה כבר באינטרנט (שהרי האינטרנט מהיר יותר מהדואר). ככה אני ראיתי את הדחיה שלי לארכיטקטורה בשנה שעברה...ובאותו יום כבר הגיע המכתב. אם עדיין אין החלטה אז יהיה רשום שעדיין אין החלטה ואז צריך לחכות בסבלנות. תנסה ותעדכן ותתחיל להירגע כי צפוי לך עוד הרבה לחץ בלימודים עצמם, אז מה יהיה... עדידי :-)

מה הכוונה?

האם חישוב הציון הוא חישוב מועדף על פני הבגרות? לא ממש מבין מה אתה שואל.האם לבחינת המיון יש משקל גדול יותר מאשר לממוצע הבגרות , או מה?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יעוץ ללימודים וקריירה
בחר
בחר