אוניברסיטת דרבי

היי!! הייתי רוצה לקרוא דעות על אוניברסיטת דרבי מאנשים שלמדו שם או מכרים שלמדו שם. הייתי רוצה לדעת מה הרמה ומה עשו עם התואר בסוף הלימודים. תודה מראש.

קצת פרטים על אוניברסיטת דרבי...

ניר שלום גם אני מתעניינת באוניברסיטת דרבי, ידוע לי שביום שישי הקרוב ה- 23/11 יש בסניף רמת אפעל יום פתוח- כדאי ללכת. חוץ מזה כדאי שתדע שזוהי שלוחה של אוניברסיטת דרבי בבריטניה, התואר הוא בינלאומי- אך לא תואר ישראלי מוכר, עם זאת יש להם רשיון לפעול בארץ. לצורך דרגת שכר במקום העבודה שלי התואר מוכר, כדאי לברר אם התואר מוכר במשרד העבודה? ואם יש אפשרות להמשיך לתואר שני במוסד אחר אשמח לקבל תגובות בהצלחה רויטל

כתלמיד בהווה באפעל

החומר מעניין בניגוד לאוניבסיטה רגילה ששופכת חומר תאורטי . החומר המועבר קשור לעולם העבודה בישראל וברובו די מעניין . סמינר אפעל מקום סימפטי עם סגל מאוד נחמד ולבבי . בקיצור מומלץ אורן

מה שאתה אומר דוקא מדאיג...

אתה אומר ש"החומר מעניין בניגוד לאוניבסיטה רגילה ששופכת חומר תאורטי...". במילים אחרות, דרבי היא בניגוד לאוניברסיטה רגילה. באוניברסיטה אמורים להעביר חומר תאורטי, לא? הרי זה לא קורס מעשי במכונאות או משהו כזה. אני שומעת מחברות שלומדות את אותו התחום באוניברסיטאות שונות שהחומר ממש ממש דומה בתוכן ובהיקף.

אני לומדת בבית-ברל

אני מאד מרוצה מהלימודים ומאד נהנית. השעות הנוחות מאפשרות לי הן ללמוד והן לעבוד. הכיתות אינן מפוצצות ואינן מכילות 200 סטודנטים, אין ניכור והיחס הרבה יותר אישי. למיטב ידיעתי, יהיה צורך בהשלמות אם רוצים ללמוד לתואר שני באחת האוניברסיטאות. אני מתכוונת להמשיך גם לתואר שני בדרבי. בהצלחה לכל הלומדים. רינה

למה אתם לומדים בדרבי בכלל ?

מה רע באוניברסיטאות הרגילות ? אלא אם כן אתם עוברים לחו"ל.

תודה לרויטל, אורן, רינה ודפנה, עזרתם לי מאוד!!!

חברים יקרים

אל תהיו תמימים. התואר בדרבי או בשלוחות כמעט ואינו נותן דבר. התקשרתי השבוע הן לאוניברסיטת תל אביב והן לאוניברסיטה העברית ובררתי לגבי לימודים לקראת תואר שני במנהל עסקים. בשתי האוניברסיטאות נאמר לי כי אני יכול להירשם (כי הן מרוויחות עוד 300 ש"ח דמי הרשמה) אך עד היום אין ולו תלמיד אחד מהשלוחות הזרות שהתקבלת למוסדות הישראלים לתואר שני. אם אתם רוצים תואר שני רק כדי שיהיה לכם בקורות חיים - תלכו לדרבי, אם אתם רוצים ללמוד באמת לכו על מוסדות ישראלים. אגב הפקולטה לניהול באוניברסיטת תל אביב היא בעלת שם עולמי !!! אז למה ללכת לשלוחה מחו"ל כשהפקולטות הטובות בעולם הן ישראליות. הערה נוספת: המעסיק הישראלי יודע כי האנשים האיכותיים יותר נמצאים באוניברסיטה - פשוט מאוד כי שם יש לפחות תנאי קבלה (במנהל עסקים הם גבוהים למדיי - ציוני תואר ראשון גבוהים + GMAT). בדרבי תנאי הקבלה היחידי הוא 56000 ש"ח. לסיכום , אל תשלו עצמכם. אני כבר נפגעתי.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יעוץ ללימודים וקריירה
בחר
בחר