הצפנה/אבטחת מידע

אני מעוניינת ללמוד בצורה המקצועית ביותר הצפנה ואבטחת מידע במחשבים. אני אשמח לקבל את כל הפרטים שאפשר על העניין כולל המקומות שניתן ללמוד את זה. תודה!

מכון הדסה: אבטחת מידע

תוכלי ללמוד ב: נשיא טכנולוגיה 037518005 לימודי חוץ של הטכניון 036962134 המכללה למינהל 036902008 המכללה למינהל 036902008 מכון הדסה ליעוץ בבחירת מקצוע ת"ד 1406 ירושלים 91013 רח שטראוס 24 טלפון 6244344 02 פקס 6221287 02 אבטחת מידע מכללה למינהל, תל אביב כתובת: שושנה פרסיץ 9 תל-אביב 69378 טלפון:03/6902008 מועד הרשמה: פרטים במוסד. מועד תחילת הלימודים: פרטים במוסד. פתיחת הקורס מותנית במספר הנרשמים גובה שכר לימוד: 800 ,10 ש"ח נכון ל- תשס"א משך הלימודים: 7-9 חודש שעות לימוד: לימודי יום - יום בשבוע . לימודי ערב - פעמיים בשבוע. סה"כ 260 שעות לימוד דרישות מוקדמות: תעודת בגרות ונסיון בתחום תעודה בסיום: תעודת גמר תנאי קבלה: רקע והשכלה בתחום המחשבים, ו/או ניסיון בתחום ניהול מערכות מידע ורשתות. ועדת קבלה. התוכנית מיועדת לאנשי מחשבים, תוכניתנים, מנהלי מערכות מידע ורשתות, וכל המעונין לקבל הכשרה מקיפה בניהול אבטחת מערכות המיחשוב ומאגרי המידע של הארגון. תוכנית לימודים: נושאי לימוד: מבוא לאבטחת מערכות מידע בארגון. חקיקה בתחום אבטחת מערכות מידע בישראל - משמעויות אופרטיביות. הערכות הארגון בתחום אבטחת מערכות מידע. אבטחה פיסית. מבוא לתקשורת מאובטחת. אבטחת רשתות NT. אבטחת רשתות NOVELL. אבטחת מערכות UNIX. הבטחת ממשקי תקשורת פנימיים וחיצוניים. אבטחת יישומים ומסדי נתונים. אבטחת מערכות PC ואנטי וירוסים. טכנולוגיות ומוצרים באבטחת מידע. שיקום מערכות המידע. אבחון ומהימנות משתמשים. הערכות לאבטחת מערכות מידע בעידן ה- OUTSOURCING. הדרכה והעלאת מודעות המשתמשים בארגון. אבטחת פרוייקטים. פרויקט גמר ועוד. אתר באינטרנט: www.colman.org.il נכון ל- 6/2000 הנה פרוט לגבי האפשרות האחרונה:

תודה על המידע ! ורק עוד שאלה קטנה...

אני מעוניינת לעשות בגרות בפיסיקה (אין לי אף יחידה במקצוע) וכמו שהבנתי ישנו אך ורק מועד קיץ,השאלה היא,הישנה אפשרות לעשות איפשהו קורס בפיסיקה שישתווה לבגרות ויהיה מוכר באוניברסיטה??? אני ממש לחוצה בעניין ולא מוכנה לחכות עד הקיץ הבא! כל רעיון יתקבל בברכה! ושוב תודה! :)
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יעוץ ללימודים וקריירה
בחר
בחר