לד"ר גרתי

דוקטור גרתי שלום השארתי לך הודעה בפורום לפני שעה, אולם אני לא רואה אותה בכלל לגבי מדעי המדינה. יש סיבה שהיא נעלמה? קיבלת את זה אולי ? תודה רון

מצטער, לא קבלתי. דף שלם נמחק עקב תקלה. אנא חזור על השאלה.

לד"ר גרתי - מדעי המדינה

שלום דר גרתי, אני חוזר כאן על השאלה כבקשתך. ובכן דיברנו על מדעי המדינה ממשל, יחב"ל וכו' והמלצת בפירוש על אוניברסיטה מה גם שזה יותר זול מבחינה כספית. ובכן, אני ניגש לפסיכומרי רק בבחינת דצמבר, ושנת הלימודים מתחילה באוקטובר. בקיצור אני מפספס שנה, מה שכן אני יכול להתחיל את מועד חורף (בלימודי ערב כמובן כל המסלול) אבל אז אני מפספס סימסטר שלם, ולדעתי להתחיל על רגל שמאל זה לא הכי טוב. שאלתי היא, האם כדאי מאחר ואני מפספס רק מבוא, ויתרה מזאת איפה עוד אפשר ללמוד באיזור חיפה והסביבה מדעי המדינה, אולם לא תואר זר? האם עדיף שוב לחכות עוד שנה? מה גם שזה לימודים של 4 שנים, אתה יודע..., תודה רבה רון

מדע המדינה

ראשית, הערכתי שמבחינה מעשית בפני בוגרי מדע המדינה ובפני בוגרי ממשל תעמודנה אותן אפשרויות ומשרות. שנית לא בטוח שהבנתי את שאלתך עד הסוף. אם אתה מפסיד שנת לימודים בגלל שטרם נבחנת בפסיכומטרי, הרי שגם בשאר המוסדות המצב דומה שכן גן שם הפסיכומטרי נדרש. אם באוניברסיטת חיפה מאפשרים להתחיל לימודים בסמסטר ב', אין פרושו של דבר שאתה מפסיד חלק מהלימודים אלא שאותם קורסים עצמם ניתנים פעמיים בשנה, ואפשר להתחיל אותם בסמסטר א' או ב'. אם לא הבנתי את כוונתך אל תהסס לשאול שוב.

מדעי המדינה - לד"ר גרתי

לא התכוונתי שאני מפספס סמטר אחד ומצטרף בסימסטר חורף, אבל להפסיד סמסטר שלם באוניברסיטה זה באמת מוגזם. בקצור הלכה השנה. שאלתי אם האם אפשר ללמוד במקומות אחרים באזורי מדעי המדינה ולהצטרף במהלך השנה בלי להפסיד סמסטר או שפשוט עדיף לחכות עוד שנה? אני כבר בן 23.5 והזמן דופק.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יעוץ ללימודים וקריירה
בחר
בחר