התלבטות

אתמול קיבלתי את תשובת הפסיכומטרי שלי 682. אני מתלבטת בין לימודי ניהול מערכות בריאות לבין פיזוטרפיה המלצו לי לעשות תואר ראשון בפיזוטרפיה ואח"כ ללכת לניהול מערכות בריאות. האם זה מומלץ? או שאפשר ללכת ישר ללמודי מערכות בריאות ותואר שני לעשות בתחום ספציפי? אני בסוף החודש נוסעת לדרום אמריקה ל 8 חודשים ואני צריכה להחליט כדי שהורי ירשמו אותי (לא לשנה הקרובה) מקווה להתיחסות..תןדה

פיזיותרפיה- ניהול מערכות בריאות.

ניתן ללמוד לתואר ראשון בפיזיותרפיה ולהמשיך לתואר שני בניהול מערכות בריאות. לא ניתן ללמוד לתואר ראשון בניהול ולהמשיך לתואר שני בפיזיותרפיה. אם המטרה שלך היא לרכוש מקצוע בתחום הפרה-רפואי, ולהתקדם לתפקידי ניהול במערכת הבריאות, הרי שהשילוב פיזיו- לתואר ראשון, ומינהל לתואר שני הוא השלוב ההגיוני. אם את מעונינת בניהול ,את יכולה ללמוד ישירות את תחום המינהל, אולם היי ערה לכך שעם גמר הלימודים אל לך לצפות לתפקיד ניהול רציני, מתחילים די מלמטה. קחי נתון נוסף בחשבון, אנשים במערכת הבריאות שלמדו מקצועות שונים (סיעוד, פיזיו, רפוי בעיסוק, עבודה סוציאלית ועוד) מתקדמים בהמשך הדרך לתחום ניהולי גם אם אין להם תעודה בתחום. תעודה כמובן יכולה לשפר את סכוייך לזכות במשרה ניהולית, וגם לתת לך הכשרה בתחום. תהני מהטיול לדרום אמריקה, וגם תהיי זהירה. (-:
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יעוץ ללימודים וקריירה
בחר
בחר