תואר שני במנהל עסקים

יש לי תואר ראשון בכלכלה וניהול בציון ממוצע 80 ואני מעוניין בלימודי תואר שני במנהל עסקים. האם מישהו יודע מהו ציון ה - GMAT הנדרש לאור ציון התואר (80). האם הדרישות בפועל שונות בין האוניברסיטאות? אגב, באיזה עוד תחומים ניתן ללמוד לתואר שני אחרי תואר בכלכלה וניהול ומהן ההשלמות הנדרשות?

תואר שני במינהל עסקים

יש בהחלט הבדלים בדרישות של מוסדות הלימוד השונים אך הם אינם מפרסמים את נקודות החתך. מושג ניתן לקבל. כל למשל במכללה למינהל דרישת הקבלה לתואר שני:. ציון 450 לפחות בבחינת GMAT וציון משוקלל של 75 לפחות בתואר הראשון. לא כל המוסדות מחייבים בבחינת גמאט. כך למשל בבן-גוריון: תנאי קבלה ללימודי תואר שני בבית הספר לניהול במחלקות השונות: א. בעלי תואר ראשון בציון 80 לפחות. ב. בעלי תארים מאוניברסיטאות מחו"ל ובוגרי שלוחות של אוניברסיטאות זרות בארץ, נדרשים להיבחן בבחינת GMAT . כמו כן עליהם לוודא, שציוני הג'מאט יועברו ישירות לאונ' בן גוריון בנגב. ג. מועמדים בוגרי אוניברסיטאות ישראליות רשאים להגיש ציון מבחן GMAT כחלק מנתוני הקבלה שלהם. ד. הדיון בקבלת מועמדים יעשה על סמך ציונים סופיים, זכאות לתואר ראשון וקורות החיים שהגישו. פרטים נוספים בחוברת ידיעון למועמדים ובשנתון הפקולטה. נפתח גם מסלול לתואר שני במרכז הבינתחומי בהרצליה.

תודה על התשובה , אבל מה בכל זאת לגבי אפשרויות נוספות...

האם לבוגר כלכלה וניהול יש אופציות ללמוד לתואר שני בתחומים אחרים מעבר למנהל עסקים וכלכלה? יש לי עניין מיוחד במדעי הטבע והחיים, האם ישנה אפשרות ללמוד לתואר שני? מה היקף ההשלמות הנדרש? אגב, טעות בהקלדה הממוצע בתואר ראשון הוא 89. בתודה ראובן
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יעוץ ללימודים וקריירה
בחר
בחר