בהמשך למכללת דרבי

שלום ראשית תודה על שחזרת אליי בתשובתך שנית, ברורה לי העדפת אוניברסיטאות ישראליות על מכללות חוץ רציתי לשאול מבחינת היקף הזמן והתועלת שמשיגים , אני מתלבט בין לימודים בדרבי לבין לימודי הנדסאי תעשיה וניהול באחת המכללות שמלמדות בארץ תודה ויום טוב שי

מכון הדסה: הנדסאי תעשיה וניהול

הי שי, לא ציינת איזה תחום לימודים אתה שוקל ללמוד בדרבי. בכל מקרה כדאי לודא שהתואר מוכר בארץ. באשר להנדסאי תעשיה וניהול, זהו תחום שניתן למצוא בו תעסוקה, ואם תרצה תוכל גם בגמר לימודי ההנדסאות להשלים במכללות לתואר מהנדס, בתנאים מיוחדים ובמסלול מקוצר להנדסאים. למהנדסי תעשיה וניהול ישנו בקוש. בהצלחה!

המשך

שלום המסלול שאני מתכוון ללמוד הוא מינהל עסקים שאלתי הקודמת היתה יותר בכיוון של כדאיות דבר מול דבר בהיבט של זמן והן בהיבט של שילוב חיי עבודה , פרט חשוב לא פחות מבחינתי תואר בדרבי, על השלכותיו, תואר שאכן מוכר ע"י המועצה להשכלה גבוהה בישראל, למול הנדסאי תעשיה וניהול?? כמובן בהתחשב ברכשי השוק הישראלי תודה שי

מכון הדסה: מינהל עסקים מול הנדסאי תעשיה וניהול

היי שי, תואר במינהל עסקים הוא רקע השכלתי המאפשר בעקרון להשתלב במיגוון רחב של עיסוקים. תואר אקדמי מבוקש יותר בשוק העבודה מאשר תואר הנדסאי. עם זאת עליך להביא בחשבון שתואר ראשון במינהל עסקים מתחיל להיות "מעט מדי" כיון שרבים ממשיכים לתואר שני, והם פשוט מתחרים על מקומות עבודה מול אלה שיש להם "רק" תואר ראשון ומועדפים הרבה פעמים. מבחינת שכר, בהכללה, בעלי השכלה במינהל עסקים, מרווחים לרוב יותר מאשר בעלי תואר הנדסאי בתעשיה וניהול. אני שב ומזכיר שכדאי לוודא שהתואר מוכר.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יעוץ ללימודים וקריירה
בחר
בחר