לימודים בארץ

שלום לכולם! 

האם יש כאן קוראים מחו״ל שחולמים להגיע וללמוד כאן באחת האוניברסיטאות בארץ? אם אתם רוצים להבטיח לעצמכם רמת לימודים גבוהה, ומוכנים לעזוב את המשפחה והחברים בארץ המוצא, ולהגיע ללמוד כאן, המשיכו לקרוא. אני מצרף לכם כאן לינק לאתר מעולה שיתן לכם מידע על כל מגוון הרחב של התוכניות לסטודנטים זרים, מידע על תנאי הקבלה במסלולים השונים, מהלך וזמן  הלימודים, הטבות שונות שמגיעות לכם במהלך הלימודים ובתהליך הקבלה ועוד, וגם מידע על חיי חברה, אפשרויות מגורים וכל מה שחשוב. הנה הפרטים: study in israel university 

בהצלחה!

למי מכם שמחפש/ת לימידום שיניבו לו מקצוע מבטיח, יציב ומכניס- מומלצים לימודי הנדסת תוכנה. אני גם מאוד בעד לאתגר את עצמכם ולא להתפשר בבחירה שהכי נכונה עבורכם. 

מישהו שמע על לימודי הנדסת אנרגיה גז ונפט? כמה זה מקצוע שוליים בתוך הנדסה או הנדסת חשמל? או שאין הרבה קשר? 

אני מתעניין בתחומי המחשבים וחשבתי ללכת על הנדסת מערכות מידע- הבנתי שזה מקצוע שמערב הרבה תחומים, גם הנדסה, גם תכנות, כלכלה...למישהו יש המלצה או דיסהמלצה לגבי התחום ולגבי מוסד לימודים נחשב? 

מהן אפשרויות התעסוקה שלי אחרי לימודי הנדסת חשמל? זו עבודה שקשורה בחברת החשמל או שהאפשרויות יותר רחבות? 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יעוץ ללימודים וקריירה
בחר
בחר